Nadajnik Quadralite Navigator X do Nikon
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nadajnik Quadralite Navigator X do Nikon
Quadralite Navigator X to niezwykle użyteczne narzędzie, które może być stosowane jako zdalny wyzwalacz i sterownik lamp Atlas 600, Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL, Stroboss 36 i 60 oraz Pulse Pro X. Pozwala pracować z wykorzystaniem wielu kanałów transmisji, zapewniając stabilny sygnał oraz dużą szybkość reakcji i pełną kontrolę nad lampami.
Uniwersalność
Nadajnik Quadralite Navigator X może być podłączony do wszystkich aparatów marki Canon, Nikon, Sony (Multi Interface), Fuji X, Olympus 4/3, Panasonic 4/3 pozwalając na sterowanie i wyzwalanie w trybie manualnym, TTL oraz stroboskopowym, a przez złącze synchronizacyjne typu PC (tryb IN) z dowolnym aparatem posiadającym takie wyjście (wyzwalanie w trybie manualny do czasu X-Sync).
Wygoda pracy i pełna kontrola
Nadajnik Quadralite Navigator X na górnej części obudowy posiada złącze gorącej stopki i załączę sync typu PC (tryb OUT), które pozwalają na podłączenie dowolnego dodatkowego nadajnika lub lampy umożliwiając wyzwalanie błysku do czasu X-Sync w trybie manualnym.
Nadajnik Quadralite Navigator X do Nikon
Nadajnik Quadralite Navigator X posiada oświetlacz AF (nie dotyczy wersji MFT). Wspomaga on automatykę nastawiania ostrości aparatu, która w słabych warunkach oświetleniowych może nie działać poprawnie. Nadajnik Quadralite Navigator X pozwala na synchronizację błysku z krótkimi czasami otwarcia migawki. Maksymalny czas synchronizacji wynosi 1/8000 s.
Specyfikacja
| Kompatybilność | Zdalny wyzwalacz i sterownik lamp Atlas 600, Atlas 600 TTL, Reporter 360 TTL, Stroboss 36 i 60 oraz Pulse Pro X. |
| Zasięg | 100 m |
| Liczba kanałów | 32 |
| Liczba grup | 5 w trybie |
| Synchronizacja błysku | 1/8000 sek |
| Częstotliwość | 2.4 GHz |
| Dodatkowe funkcje | Oświetlacz AF wspomaga nastawienie ostrości w ciemnych miejscach. |
| Ekran LCD | Nie |
| Zasilanie | 2 x AA |
| Wymiary | 72 x 75 x 52 mm |
| Waga | 100 g |
| Kod sklepu (SKU) | FT_004429 |
| Kod producenta (EAN) | 5901698713928 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.