Mysz przewodowa Acer Predator Cestus 310
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz przewodowa Acer Predator Cestus 310 - doskonała precyzja
Prowadź rozgrywkę z doskonałą precyzją i wygodą. Predator Cestus 310 to idealna propozycja dla graczy, którym nie jest obojętna fantastyczna jakość. Jej ergonomiczny kształt dopasowuje się do dłoni, a subtelne podświetlenie LED nadaje jej nowoczesności. Wyposażona w sensor optyczny o rozdzielczości 4200 DPI, zapewnia rozgrywkę na mistrzowskim poziomie oraz wysoką skuteczność. Cestus 310 wyróżnia się zwiększoną żywotnością przycisków - 10 milionów kliknięć sprawi, że posłuży ona przez bardzo długi czas, a Ty będziesz mógł skupić się na grze.

Specyfikacja
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 4600 dpi |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | Przewód: 1,8 m |
| Wymiary | 3,9 x 6,7 x 12,1 cm |
| Waga | 133 g |
| Kod sklepu (SKU) | NP.MCE11.00U |
| Kod producenta (EAN) | 4710180326888 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.