towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
HP Pavilion Gaming 300 (4PH30AA)
Mysz dla prawo- i leworęcznych zoptymalizowana pod kątem pracy i grania - HP Pavilion Gaming 300. Posiada czujnik optyczny o wartości 5000 DPI z możliwością 4 ustawień czułości, który zapewnia jeszcze większą precyzję. Podświetlenie LED nadaje jej jeszcze więcej nowoczesności - możesz wybrać tryb stateczny lub pulsujący oraz swój ulubiony kolor. Gumowe uchwyty po obu stronach myszy zapewniają doskonałą przyczepność podczas pracy i grania.
Specyfikacja
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 5000 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 8 |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | Długość przewodu: 1,5 m |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Podświetlenie LED |
| Wymiary | 4,2 × 12,5 × 6,9 cm |
| Waga | 120 g |
| Kod sklepu (SKU) | 4PH30AA |
| Kod producenta (EAN) | 192545854351 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.