Mysz bezprzewodowa HP 240 czarno-czerwona (43N05AA)
4.33333
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz Bluetooth HP 240 czarno-czerwona (43N05AA)
Smukła i oburęczna konstrukcja myszki HP 240 oferuje pewne podparcie dłoni, dzięki temu zapewnia wielogodzinną, bezprzewodową wygodę użytkowania. Bluetooth 5.1, 1600 DPI, trzy przyciski i pokrętło - to i wiele więcej oferuje mysz bezprzewodowa HP 240.
Pełna kontrola za pomocą Bluetooth 5.1
Nie musisz martwić się o odbiornik USB dzięki myszy zapewniającej łączność bezprzewodową przez Bluetooth 5.1. Popraw wydajność energetyczną, a także zapewnij sobie dłuższe i stabilne połączenie z komputerem.
Płynność, szybkość i czułość - HP 240
Czujnik optyczny myszy charakteryzuje się bardzo dokładnym śledzeniem na poziomie 1600 DPI, pozwalając na precyzyjne wyłapywanie każdego ruchu nadgarstka – zapewnia płynność, szybkość i czułość.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Bluetooth |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1600 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Do 15 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilna z Windows 10, Windows 11, macOS, Chrome OS |
| Wymiary | 10,7 × 6,0 × 2,9 cm |
| Waga | 54 g |
| Kod sklepu (SKU) | 43N05AA |
| Kod producenta (EAN) | 0195908877721 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.