towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz HP X4500 (H2W16AA)
Mysz HP X4500 o niesamowitej mocy i genialnej baterii to argumenty, którym nie sposób się oprzeć. Opływowy kształt przypominający rzeźbę wyróżnia ją spośród innych modeli. Trwałość baterii jest szacowana na 30 miesięcy użytkowania - zaoszczędź pieniądze i bądź bardziej eko nie generując dodatkowych odpadów. Indywidualny charakter podkreślają zaokrąglone krawędzie, a sama mysz jest doskonale wyważona.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Laserowy |
| Rozdzielczość | 1600 DPI |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | do 30 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Odbiornik USB |
| Wymiary | 11,4 x 7,4 mm x 3,9 cm |
| Waga | 75 g |
| Kod sklepu (SKU) | H2W16AA |
| Kod producenta (EAN) | 886112848095 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.