Mysz bezprzewodowa HP Dual Mode Bluetooth i USB Czarna
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Oryginalne akcesoria HP to gwarancja najwyższej jakości
Mysz o niezwykle eleganckiej, nowoczesnej i kompaktowej konstrukcji. Przyciągająca uwagę bezprzewodowa mysz HP 280 Dual Mode nadaje modny wygląd każdej przestrzeni roboczej i domowej. Gdy tylko wyjmiesz mysz z opakowania, uznasz ją za stylową ozdobę Twojego biurka. Bezprzewodowa mysz HP Dual Mode jest wyposażona w najnowsze technologie. Połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz oraz Bluetooth zapewnia swobodę pracy. Kółeczko ułatwia poruszanie się po stronach internetowych i dokumentach. Czujnik optyczny działa na większości powierzchni.

Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1200 dpi |
| Profil | Praworęczny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 5 |
| Czas pracy na baterii | DEo 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, odbiornik USB |
| Wymiary | 6,5 x 3,2 x 11 cm |
| Waga | 70 g |
| Kod sklepu (SKU) | 6CR71AA |
| Kod producenta (EAN) | 193808079177 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.