towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 930 Creator
Mysz bezprzewodowa HP 930 pozwala na dostosowanie poleceń dla kilku aplikacji za sprawą dziesięciu programowalnych przycisków oraz dzięki rolce z funkcją przycisku przycisku po przechyleniu.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 3000 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 10 |
| Czas pracy na baterii | Do 24 miesięcy |
| Kolor | Srebrny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, odbiornik USB |
| Dodatkowe informacje | Zasilanie akumulatorowe, kompatybilność: Windows 11; Windows 10; macOS |
| Wymiary | 12,07 × 7,9 × 4,67 cm |
| Waga | 78,2 g |
| Kod sklepu (SKU) | 1D0K9AA |
| Kod producenta (EAN) | 195122270919 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.