towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 250 3FV67AA Black
Mysz bezprzewodowa HP 250 jest odpowiednia dla osób prawo- i leworęcznych. Wyprofilowana konstrukcja zapewnia komfort użytkowania. Ciesz się płynną kontrolą dzięki niebieskiej diodzie LED i przełączaj rozdzielczości pomiędzy 1000, 1200 i 1600 DPI, aby dostosować prędkość ruchu. Mysz bezprzewodowa HP 25 to nawet 12 miesięcy codziennego użytku na jednej baterii AA.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1600 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Do 12 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, instrukcja obsługi, odbiornik USB |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilna z Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 10 |
| Wymiary | 9,48 × 5,7 × 3,91 cm |
| Waga | 94 g |
| Kod sklepu (SKU) | 3FV67AA |
| Kod producenta (EAN) | 193808642494 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.