towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 220 3FV66AA Black
Mysz bezprzewodowa HP 220 jest odpowiednia dla osób prawo- i leworęcznych. Wyprofilowana konstrukcja zapewnia komfort użytkowania. Nawet 15 miesięcy codziennego użytku na jednej baterii AA.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1600 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Czas pracy na baterii | Do 15 miesięcy |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA, instrukcja obsługi, odbiornik USB |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilna z Chrome OS Mac OS Windows 10 Windows 7 Windows 8 |
| Wymiary | 9,48 × 5,7 × 3,91 cm |
| Waga | 80 g |
| Kod sklepu (SKU) | 3FV66AA |
| Kod producenta (EAN) | 193808642487 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.