towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mysz bezprzewodowa HP 200 X6W31AA Black
Poznaj bezprzewodową mysz HP, która zaskakuje swoją funkcjonalnością oraz wyjątkową precyzją. Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz gwarantuje swobodę pracy. Pracuj lub korzystaj z multimediów bez zbędnych kabli i przewodów. Kółko ułatwia poruszanie się po internecie i dokumentach. Czujnik optyczny działa na większości powierzchni.
Elegancki design
Mysz bezprzewodowa HP 200 to również stylowy i elegancki design, spójny z linią pozostałych produktów marki HP. Doskonale wpasuje się w każde wnętrze zarówno w biurze, jak i w domu. Jej wyprofilowana oraz ergonomiczna konstrukcja, zapewnia nie tylko styl, ale również funkcjonalność. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji myszki HP 200 sprawia, że urządzenie posłuży przez długi czas.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1000 DPI |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Kolor | Czarny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Odbiornik USB, 2xbateria AAA, instrukcja obsługi |
| Wymiary | 95 × 58,5 × 34 mm |
| Waga | 110 g |
| Kod sklepu (SKU) | X6W31AA |
| Kod producenta (EAN) | 889899982693 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.