Mysz bezprzewodowa Bluetooth HP 240 Pike Silver 43N04AA
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Myszka bezprzewodowa HP 240 - pełna kontrola dzięki Bluetooth 5.1
Od teraz nie musisz martwić się o odbiornik USB dzięki myszy zapewniającej łączność bezprzewodową przez Bluetooth 5.1. Popraw wydajność energetyczną, a także zapewnij sobie dłuższe i silniejsze połączenia. Bez splątanych kabli, bez bałaganu, bez ograniczeń.
Mysz Bluetooth HP 240 - płynność, szybkość i czułość
Czujnik optyczny myszy charakteryzuje się bardzo dokładnym śledzeniem na poziomie 1600 DPI, pozwalając na precyzyjne wyłapywanie każdego ruchu nadgarstka, zapewniając wyjątkową precyzję działania i płynność pracy.
Mysz HP Bluetooth - przemyślana konstrukcja
Smukła i oburęczna konstrukcja, a także trzy przyciski i pokrętło ułatwiają obsługę myszki. Już nie musisz martwić się bólem nadgarstka, nawet po długich godzinach spędzonych przed komputerem.
Specyfikacja
| Łączność | Bezprzewodowa |
| Interfejs | Bluetooth |
| Sensor | Optyczny |
| Rozdzielczość | 1600 dpi |
| Profil | Uniwersalny |
| Rolka przewijania | 1 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Czas pracy na baterii | Do 15 miesięcy |
| Kolor | Srebrny |
| Zasięg | 10 m |
| Dołączone akcesoria | Bateria AA |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilna z Windows 10, Windows 11, macOS, Chrome OS |
| Wymiary | 10,7 × 6,0 × 2,9 cm |
| Waga | 54 g |
| Kod sklepu (SKU) | 43N04AA |
| Kod producenta (EAN) | 195908877646 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.