towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Slik Monopod 350 - doskonały na długie wyprawy
Slik Monopod 350 to wysokiej jakości, wszechstronny monopod, idealny dla fotografów przyrody, sportu, reporterów oraz każdego, kto potrzebuje stabilności podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów, a jednocześnie chce zachować mobilność i elastyczność.
Slik Monopod 350 - lekki, solidny i uniwersalny
Wykonany z aluminium Slik Monopod 350 jest wyjątkowo lekki, a specjalny przekrój nóg zapewnia dużą wytrzymałość na odkształcenia. Monopod posiada cztery sekcje blokowane wygodnymi w użyciu zaciskami dla szybkiej i wygodnej regulacji. Maksymalnie rozsunięty osiąga wysokość 160 cm. Wyposażony w antypoślizgową gumową stopkę, monopod zapewnia stabilność na różnych powierzchniach, minimalizując ryzyko poślizgu. Slik Monopod 350 jest kompatybilny z szeroką gamą głowic oraz większością aparatów i kamer, dzięki standardowemu gwintowi 1/4 cala. Wygodny uchwyt z miękkiej pianki zwiększa pewność uchwytu i komfort użytkowania a pasek na nadgarstek gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo podczas realizacji zdjęć.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Do 4 kg |
| Wysokość maksymalna | 160 cm |
| Wysokość minimalna | 51 cm |
| Długość po złożeniu | 51 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 350 g |
| Kod sklepu (SKU) | SMONOPOD350 |
| Kod producenta (EAN) | 4906752204375 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.