towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monopod Manfrotto XPRO aluminiowy
Profesjonalny czterosekcyjny monopod XPRO dla fotografów używających ciężkich obiektywów do fotografii dzikiej przyrody, zapewniając im stabilne podparcie. Noga monopodu w przekroju o kształcie litery D jest stabilna a zaciski niezwykle wytrzymałe. Cała konstrukcja pozwala na maksymalne obciążenie do 8 kg i wysokość roboczą równą 180 cm. Monopod ten jest kompatybilny ze stopką wideo MVMXPROBASE, która zapewnia płynne i gładkie ruchy w każdym kierunku przy wymagających ujęciach wideo. Gdy priorytetem jest ruch panoramiczny, ruch w pozostałych osiach może być zablokowany zapewniając tym samym pewną kontrolę ruchu panoramicznego. Nowa struktura gumowego uchwytu jest jeszcze wygodniejsza w dłoni.
DANE TECHNICZNE:
Waga: 750 g
Kolekcja/seria: XPRO Monopod+/
Materiał: aluminium
Wysokość minimalna: 56 cm
Wysokość maksymalna: 180 cm
Podstawa z płynnym ruchem: nie
Średnice nóg: 30, 26, 22.5, 19 mm
Udźwig: 8 kg
Ilość sekcji: 4
Mocowanie górne: 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski
Kolor: czarny
Rodzaj głowicy: inne
Torba w zestawie: brak
Długość po złożeniu: 56 cm
Easy Link: nie
Rodzaj nóg: pojedyncze
Zaciski: zatrzaski
Maskymalna temperatura pracy: 60 C
Minimalna temperatura pracy: -30 C
Rączka w komplecie: nie
Rodzaj płytki: z gwintem 1/4″ i chowanym gwintem 3/8″
Szybkozłączka: nie
Regulacja oporu w pochyle: brak
Średnica platformy: 60 mm
Specyfikacja
| Rodzaj statywu | Statyw pionowy |
| Udźwig | Do 8 kg |
| Wysokość maksymalna | 180 cm |
| Wysokość minimalna | 56 cm |
| Długość po złożeniu | 56 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium |
| Dodatkowe informacje | Średnice nóg: 30, 26, 22.5, 19 mm; mocowanie górne: 1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski, Zaciski: zatrzaski, Temperatura pracy: 60 C -30 C, Rodzaj płytki: z gwintem 1/4″ i chowanym gwintem 3/8″, Średnica platformy: 60 mm |
| Kod sklepu (SKU) | MPMXPROA4 |
| Kod producenta (EAN) | 8024221667134 |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.