towar niedostępny
Dostępny
Opis
Monopod Manfrotto MVMXPROA4 - profesjonalne narzędzie dla filmowców
Monopod kolekcji XPRO to profesjonalne narzędzie ze specjalnie skonstruowaną bazą dla jedwabiście gładkich ujęć. Najpopularniejsza wersja wykonana jest z aluminium i posiada 4 sekcje. Posiada duży zakres wysokości, umożliwiając filmowanie z dużej wysokości. Technologie zastosowane w tej kolekcji zaczerpnięto z flagowej kolekcji statywów Manfrotto - 055, co zapewnia ich trwałość, niezawodność i wysoką jakość wykonania.
Płynność ruchu
Płynny ruch monopodu zapewnia baza FluidTech, która, jako pierwsza na rynku, charakteryzuje się płynnym ruchem we wszystkich osiach. Dzięki temu możliwe jest wykonanie ujęć z różnych perspektyw. Podstawa posiada także, duże stopki zapewniające stabilność podstawy.
Mocny i stabilny
Sekcje nóg wykonano z zastosowaniem profilu D, dzięki czemu kolejne sekcje mogą być szersze. Tak konstrukcja zapewnia też stabilność i większą sztywność skrętną, co w połączeniu z szybkimi i mocnymi zaciskami QPL eliminuje jakiekolwiek luzy konstrukcyjne, sztywno przekładając ruchy głowicy na bazę FluidTech.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Film |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Do 10 kg |
| Wysokość maksymalna | 192 cm |
| Wysokość minimalna | 68 cm |
| Długość po złożeniu | 68 cm |
| Liczba sekcji | 4 |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 1.2 kg |
| Kod sklepu (SKU) | MVMXPROA4 |
| Kod producenta (EAN) | 8024221667172 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.