towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monitor HP X27c 27" IPS 165 Hz - idealny kompan każdego gracza
Niezwykle bogata funkcjonalność, a także nietuzinkowy design - to wszystko czyni z monitora HP X27c doskonałe narzędzie, dzięki któremu odkryjesz świat gier na nowo. Solidna konstrukcja oraz panel VA Full HD oferuje jeszcze lepsze doznania płynące z gier. Niezwykłe kolory, najdrobniejsze szczegóły i szybki czas reakcji matrycy to cechy, przez które odniesiesz sukces na każdej arenie. Odkryj gamingowy monitor HP X27c w każdym calu.
Odświeżanie ekranu 165 Hz
Dokładnie odwzorowany, a co za tym idzie realistyczny ruch na ekranie monitora gamingowego HP X27c, to zasługa matrycy o częstotliwości odświeżania aż 165 Hz. Dzięki częstym odświeżaniu klatek w ciągu jednej sekundy, obraz odbierany przez Twoje oko jest płynniejszy. W efekcie filmy oraz gry cechują się niezwykłą dynamiką, i precyzją, a czas reakcji na poziomie 1 ms sprawia, że nawet najbardziej dynamiczna rozgrywka zawsze będzie płynna, bez efektu rozmyć obrazu.
AMD FreeSync Premium
Poczuj i przede wszystkim zobacz różnicę na własne oczy, jaką zapewnia płynny obraz i możliwosć szybkiej reakcji w trakcie gry w monitorze HP X27c. Synchronizacja częstotliwości odświeżania wraz z procesorem graficznym i technologia AMD FreeSync Premium sprawia, że opóźnienie wejściowe, przerywanie obrazu czy zacinanie będą już tylko złym wspomnieniem.
Filtr HP Ease Eye i zakrzywiona konstrukcja
Zakrzywiona konstrukcja w monitorze HP X27c znacznie poprawia komfort pracy i redukuje zmęczenie oczu. X27c został także wyposażony w filtr HP Eye Ease z certyfikatem Eyesafe®, który pozbywa się niebieskiego światła i zapewania idealne odwzorowanie kolorów. Od teraz możesz dostosować ekran do swoich preferencji także, dzięki możliwości zmiany kąta nachylenia.
Rozdzielczość FullHD
Doświadcz realistycznych doznań wizualnych z matrycą Full HD, która oferuje niezwykle dużą jakość szczegółów. Matryca o wysokiej rozdzielczości pozwoli Ci zobaczyć detale, które nie była dla Ciebie wcześniej widoczne. W efekcie odkryjesz nową jakość swoich ulubionych filmów oraz przeżyjesz etapy z gier na nowo. Dodatkowo matryca w monitorze HP X27c oferuje ostrą jakość wyświetlanego obrazu, dzięki czemu praca z tekstem będzie znacznie łatwiejsza.
Specyfikacja
| Format ekranu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rodzaj matrycy | Antyrefleksyjna |
| Typ matrycy | LED |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 350 nitów |
| Kontrast | 3000:1 (statyczny) |
| Czas reakcji | 1 ms (z funkcją Overdrive) |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia w pionie | 178° |
| Wielkość plamki | 0,311 mm |
| Zakrzywienie | Tak |
| Tuner TV | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Złącza | DisplayPort, HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy | 50 W (maks.) 25 W (normalna praca) |
| Klasa energetyczna | F |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi, przewód DisplayPort, przewód zasilający |
| Dodatkowe informacje | Tryb niskiej emisji niebieskiego światła, Powłoka antyrefleksyjna, Regulacja wysokości, AMD FreeSync Premium |
| Wymiary | 61,13 x 8,53 x 36,76 cm (bez podstawy) 61,13 x 21,15 x 51,11 cm (z podstawą) |
| Waga | 6,6 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 32G13E9 |
| Kod producenta (EAN) | 196068981099 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.