towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monitor HP Omen X 27 240 Hz 27" (6FN07AA) - stworzony do gry
Monitor gamingowy HP Omen X to maszyna stworzona specjalnie do wygrywania. Wszystkiego jego elementy zostały dobrane pod potrzeby graczy. Błyskawiczna reakcja oraz odświeżenie na poziomie 240 Hz przekładają się na idealnie płynny obraz. Dodatkowo wspierany przez technologię AMD FreeSync™ sprawdzi się w każdej grze. Od szybkich rozgrywek w najszybszych grach fps, przez dynamiczne wyścigi, po dokładne planowanie w strategiach. 27 calowy ekran TN o rozdzielczości QHD to idealnie czysty obraz oraz bogactwo detali.
HP Omen X - zobacz więcej
Z monitorem HP Omen X ujrzysz więcej. Ekran monitora obsługuje technologię HDR, co jest potwierdzone certyfikatem HDR 10. HDR to rewolucja w wyświetlaniu obrazu. Ogromny kontrast, doskonale nasycone kolory oraz podświetlenie to nowa głębia obrazu w filmach i grach. Pokrycie gamy kolorów DCI-P3 w aż 90% to nowe wrażenia z oglądania filmów oraz seriali. Odkryj swoje ulubione gry i filmy na nowo z monitorem HP Omen X.
Specyfikacja
| Format ekranu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 170° |
| Kąt widzenia w pionie | 160° |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Zakrzywienie | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Złącza | DisplayPort, HDMI, Słuchawkowe |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy | 45 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi, przewód DisplayPort, przewód HDMI, przewód USB, zasilacz sieciowy |
| Dodatkowe informacje | Plug & Play, Filtr światła niebieskiego; Redukcja migotania (Flicker free); FreeSync™ 2.0; HDR10; VESA 100 x 100 |
| Wymiary | 614 x 534 x 273 mm |
| Waga | 7,1 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 6FN07AA |
| Kod producenta (EAN) | 193808255311 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.