towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Monitor HP 25x 24,5" - błyskawiczny czas reakcji
Poznaj monitor HP, który zaskakuje doskonałą jakością i wyraźnym, a przy tym ostrym obrazem. Wysoka częstotliwość odświeżania wynosząca aż 144 Hz w połączeniu z technologią AMD® FreeSync zapewnia płynny płynną rozgrywkę. Szybki czas reakcji wynoszący 1 ms pomoże Ci osiągnąć przewagę w grach online. Monitor HP 25x to również stylowy design o gamingowym charakterze oraz nowoczesnym kształcie.
Obraz pełen barw
Monitor może pochwalić się matrycą o przekątnej 24,5, która wiernie odwzorowuje kolory. Wysoki kontrast będzie szczególnie przydatny podczas pracy odtwarzania multimediów. Szeroki kąt widzenia pozwoli zobaczyć wszystkie detale i cieszyć się rozgrywką. Skorzystaj z trybu niskiej emisji niebieskiego światła, aby uzyskać bardziej ciepłe kolory oraz bardziej naturalną biel. Dodatkowo tryb ten chroni Twoje oczy przed szkodliwą emisją światła oraz pozwala cieszyć się dłuższą grą.
Na biurko i nie tylko
Monitor posiada w standardzie mocowanie VESA, które pozwala na montaż ścienny. Nie chcesz tracić cennego miejsca na biurku? Z monitorem HP to nie problem - od teraz możesz zaaranżować swoją przestrzeń do rozrywki, tak jak masz na to ochotę. Płynna regulacja wysokości pozwoli Ci dopasować ustawienie wyświetlacza pod Twoje potrzeby.
Specyfikacja
| Format ekranu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Typ matrycy | TN |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Kąt widzenia w pionie | 160° |
| Wielkość plamki | 0.274 |
| Zakrzywienie | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Złącza | DisplayPort, HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Pobór mocy | 24 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi, przewód HDMI, przewód zasilający |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia, regulacja wysokości, podświetlenie LED, Plug & Play, AMD FreeSync |
| Wymiary | 55,73 × 5,5 × 34,12 cm |
| Waga | 5.72 kg |
| Kod sklepu (SKU) | 3WL50AA |
| Kod producenta (EAN) | 0192545213240 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.