towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Płytka z gwintem 1/4" Manfrotto 200-PL - szybsza praca
Płytka Manfrotto 200PL to nieoceniona pomoc przy pracy z statywem. Pozwala na ekspresowe zdjęcie aparatu z statywu, całkowicie pomijając niewygodne odkręcanie i przykręcanie gwintu. Jest kompatybilna z każdym statywem Manfrotto wykorzystującym mocowanie RC2/Q2. Odpowiednia konstrukcja oraz zastosowane materiały zapewniają w pełni bezpieczne oraz wygodne mocowanie aparatu.

Specyfikacja
| Zastosowanie | Do stosowania w systemie RC2 / Q2 |
| Dodatkowe informacje | Podkładka izolująca wykonana z gumy, gwint 1/4" i adapter 3/8" |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 4,2 x 5,2 x 1,0 cm |
| Waga | 51 g |
| Kod sklepu (SKU) | 200PL |
| Kod producenta (EAN) | 8024221611694 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.