Mikrofon stereo OM SYSTEM ME-51S
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
OM SYSTEM ME-51S - miniaturowy mikrofon stereo dla wymagających
OM SYSTEM ME-51S to najprostszy sposób aby cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem stereo. Dzięki kierunkowej, stereofonicznej charakterystyce, czułości -40 dB przy 1 kHz i pasmu przenoszenia 100 Hz - 15 kHz, ME-51S zapewnia wyraźną poprawę w stosunku do wbudowanych mikrofonów. ME-51S jest podłączany bezpośrednio do wejścia mikrofonowego 3,5 mm i zasilany bezpośrednio z podłączonego urządzenia rejestrującego. Do zestawu dołączono praktyczny przedłużacz o długości 100 cm z metalowym klipsem, który pozwala dyskretnie przypiąć go do ubrania w wygodnym dla użytkownika miejscu.

Najważniejsze cechy mikrofonu OM SYSTEM ME-51S
- Rodzaj mikrofonu: stereofoniczny, pojemnościowy
- Charakterystyka: kierunkowa
- Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 15 KHz
- Czułość: -40 dB
- Wejście: mini Jack TRS 3,5 mm
- Nie wymaga zasilania
- W zestawie przedłużacz 100 cm z klipsem mocującym
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 100 Hz - 15 KHz |
| Czułość | -40 dB |
| Złącza | mini Jack TRS 3,5 mm |
| System mocowania | Klips |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 38 x 14 mm |
| Waga | 7 g |
| Akcesoria dodatkowe | Przedłużacz 100 cm z klipsem mocującym |
| Kod sklepu (SKU) | V4201200E000 |
| Kod producenta (EAN) | 4545350055547 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.