Mikrofon stacjonarny USB Boya BY-PM500
3.66667
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Boya BY-PM500 - profesjonalne studio na Twoim biurku
Wybierz doskonały uniwersalny mikrofon pojemnościowy Boya BY-PM500 rejestrujący dźwięk w jakości 24bit/48kHz i oferujący wybór kardioidalnej i dookólnej charakterystyki kierunkowej. To idealny wybór do każdej aktywności online, rejestracji podcastów, materiałów na YouTube oraz nagrywania wokali i instrumentów. Ten wszechstronny mikrofon USB jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android oraz komputerami pracującymi pod kontrolą Windows i MacOS.
Boya BY-PM500 - dwie charakterystyki kierunkowe do wyboru
Unikatową cechą Boya BY-PM500 jest możliwość wyboru jednej z dwóch charakterystyk kierunkowych. Kierunkowy (kardioidalny) wzór polaryzacji w naturalny i skuteczny sposób tłumi otaczające odgłosy z pomieszczenia i koncentruje przechwytywanie dźwięku na tym, co znajduje się bezpośrednio przed mikrofonem. Dookólna charakterystyka jest doskonałym wyborem, gdy chcesz zapisać dźwięk dobiegający z każdego kierunku, na przykład rozmowę kilku osób lub brzmienie rozstawionych po pomieszczeniu instrumentów.
Mikrofon Boya BY-PM500 - znakomita jakość rejestracji dźwięku
W każdym z ustawień Boya BY-PM500 przechwytuje dźwięk z o studyjnej jakości w rozdzielczości 24 bitów z próbkowaniem 48 kHz. Mikrofon wykorzystasz do pracy ze wszystkimi popularnymi komunikatorami, platformami do wideokonferencji i aplikacjami do nagrywania, takimi jak GarageBand czy Sound Forge Pro.
Boya BY-PM500 - wielofunkcyjne pokrętło sterujące
Dzięki zintegrowanemu wielofunkcyjnemu pokrętłu obsługa BY-PM500 jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Dzięki tylko jednemu pokrętłu z wielokolorowym podświetleniem, można łatwo zrealizować funkcję wyciszenia, monitorowania dźwięku na słuchawkach, jak również precyzyjnie kontrolować poziom głośności nagrywania. Kolor czerwony oznacza, że wyciszenie jest włączone. Fioletowy oznacza, że pokrętło steruje wzmocnieniem mikrofonu. Niebieski oznacza, że pokrętło steruje teraz głośnością słuchawek. Czyż to nie jest proste? Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy o doskonałych parametrach użytkowych, pozwala na monitorowanie dźwięku z zerową latencją.
Boya BY-PM500 - więcej niż stacjonarny mikrofon USB
Zestaw Boya BY-PM500 oferuje doskonałą elastyczność konfiguracji. Może pracować na dołączonej, solidnej podstawie zapewniającej szeroki zakres regulacji pozycji mikrofonu. W dolnej części obudowy, oprócz portów USB-C i słuchawkowego umieszczono otwór 5/8" do zamontowania mikrofonu na własnym statywie, uchwycie lub wysięgniku.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 24 bit |
| Czułość | -36dB(0dB=1V/Pa,1kHz 1Pa) |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110dB |
| Szumy | 80 dB |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.), USB (1 szt.) |
| Zasilanie | USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100 x 84 x 226.7 mm |
| Waga | 703 g |
| Dodatkowe informacje | Zużycie energii: 5V/60mA, dwie charakterystyki kierunkowe: karioidalna i dookólna, kontrola wzmocnienia: 0-42 dB |
| Akcesoria dodatkowe | Odłączana podstawa, przewód USB-C / USB-A, przewód USB-C / USB-C |
| Kod sklepu (SKU) | BY-PM500 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008027389 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.