Mikrofon Saramonic HU9 do bezprzewodowego systemu audio UwMic9
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Wygodny, poręczny
Saramonic HU9 to mikrofon sceniczny dedykowany do systemu bezprzewodowej transmisji dźwięku Uwmic9. Mikrofon umożliwia zablokowanie włącznika, aby wyeliminować możliwość przypadkowego wyłączenia mikrofonu w trakcie użytkowania. Saramonic HU-9 został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, funkcję łatwiej synchronizacji z odbiornikiem oraz przełącznik mocy sygnału radiowego. Jeśli jesteś blogerem, vlogerem czy youtuberem to jest sprzęt, który pomoże Ci w nagrywaniu dźwięku w filmie. System umożliwia pracę urządzeń w dwóch grupach, na 96 częstotliwościach transmisji. Elementem wspólnym systemu jest odbiornik Saramonic RX9 umożliwiający odbieranie jednocześnie ścieżek dźwiękowych z dwóch kanałów. Odbiornik RX9 jest niezbędny do odbioru sygnału z mikrofonu HU9.

Wytrzymały i lekki
Obudowa odbiornika wykonana została z wysokiej jakości aluminium a czytelny wyświetlacz LCD oraz przyciski sterujące pozwalają na wygodne korzystanie z urządzenia nawet w rękawiczkach. Intuicyjne menu oraz funkcje synchronizacji ułatwiają użytkowanie i przyspieszają pracę z systemem. Urządzenie zasilane jest dwoma bateriami typu AA. Stalowa siatka i wewnętrzna osłona przeciwwietrzna zabezpiecza przetwornik mikrofonu przed uszkodzeniami i zakłóceniami.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Sceniczne |
| Rodzaj łączności | Bezprzewodowa |
| Szumy | Stosunek sygnału do szumu (SNR): >70 dB |
| Zasilanie | 2 baterie typu AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 254 x 52 x 52 mm |
| Waga | 335 g |
| Dodatkowe informacje | Ilość kanałów transmisji: 96, ilość grup: 2, częstotliwości pracy: 514 MHz - 596 MHz |
| Kod sklepu (SKU) | 6971008026016 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008026016 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.