towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Produkt outletowy
| Opakowanie | TAK |
| Stan opakowania | PRZECIĘTE PLOMBY/ROZERWANE PUDEŁKO |
| Akcesoria | TAK |
| Obudowa | BRAK ŚLADÓW UŻYTKOWANIA |
| Gwarancja | TAK (24 miesiące) |
| Prawo do zwrotu | TAK (14 dni) |
| Możliwość odbioru w salonie | TAK |
Mikrofon Rode VideoMicro
Rode VideoMicro to nieduży mikrofon, stworzony po to, aby ścieżki dźwiękowe w twoich filmach zabrzmiały jeszcze lepiej. Wyposażony w wysokiej klasy kapsułę pojemnościową o charakterystyce kardioidalnej, mikrofon zapewnia znakomitej jakość nagrań i pasuje do wielu modeli aparatów. VideoMicro to mikrofon kierunkowy, który rejestruje to co słychać przed kamerą, redukując przy tym niepożądane dźwięki otoczenia. Wykonany z aluminium korpus mikrofonu cechuje się wysokim poziomem redukcji zakłóceń i jest pokryty ceramiczną, wytrzymałą powłoką w kolorze czarnym.

Kompletny zestaw
W zestawie z VideoMicro jest uchwyt do aparatu z system przeciw wstrząsowym Rycote Lyre. Zawieszenie z wytrzymałego tworzywa termoplastycznego o wiele skuteczniej redukuje niechciane wibracje, odgłosy przenoszenia czy uderzeń kabla niż tradycyjne zawieszenia elastyczne. W komplecie jest też osłona przeciw-wietrzna WS9 z syntetycznego futra ze specjalnym wypełnieniem z gąbki. Osłona przeznaczona jest do użytku na zewnątrz, w sytuacjach gdy wiatr i odgłosy otoczenia uniemożliwiają poprawną rejestrację dźwięków.
Podłącz do smartfona
Opcjonalnie można zaopatrzyć się w przewód Rode SC7 (o końcówkach TRS/TRRS), umożliwiający podłączenie VideoMicro do smartfonów, co pozwala uzyskać krystalicznie czyste, kierunkowe brzmienie dźwięku w aplikacjach wideo takich jak Periscope.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 10 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -33,5 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 140 dB SPL (przy 1 kHz, 1% THD) |
| Szumy | 20 dB (ważony A) |
| Rozmiar membrany | 0.50″ |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.) |
| Zasilanie | Zewnętrzne z aparatu, min. 3V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 21 x 21 x 80 mm |
| Waga | 42 g |
| Dodatkowe informacje | Konwerter impedancji JFET z bipolarnym buforem wyjściowym, Mocowanie Rycote® Lyre®, prosta instalacja typu Plug and Play |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwietrzna, kabel mini Jack |
| Kod sklepu (SKU) | OUT_223 |
| Kod producenta (EAN) | OUT0000000202 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.