towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon Rode VideoMic Pro Rycote
VideoMic Pro Rycote jest następcą niezwykle popularnego VideoMic Pro. Aby podnieść poziom jaki oferował poprzednik, firma Rode wyposażyła nowy model w system antywstrząsowy Rycote Lyre® oraz w nową kapsułę, która zapewnia jeszcze wyższą czułość i niższe szumy własne, co pozytywnie wpłynęło na zachowanie mikrofonu w sytuacjach wymagających solidnego system antywstrząsowego. VideoMic Pro Rycote posiada uniwersalny rozmiar mocowania przy podstawie – gwint 3/8″ bardzo ułatwia montaż mikrofonu na tyczce lub statywie. W przypadku aparatów lub kamer nie potrzeba dodatkowego adapteru.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Superkardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 40 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -32dB |
| Impedancja | 200 Om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 134dB |
| Szumy | 14dB |
| Zakres dynamiki | 120dB |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.) |
| System mocowania | Gwint 3/8" |
| Zasilanie | bateryjne 9V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100 x 75 x 170 mm |
| Waga | 85 g |
| Dodatkowe informacje | 2-stopniowy filtr górnoprzepustowy, 3-pozycyjna kontrola poziomu: -10, 0, +20 dB, mocowanie Rycote Lyre, High Pass Filter (flat, 80Hz), przełącznik Level Control (-10dB, 0dB, +20dB). |
| Kod sklepu (SKU) | VIDEOMICPRORY |
| Kod producenta (EAN) | 698813004195 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.