towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon RODE VideoMic NTG - idealny dla profesjonalistów i amatorów
VideoMic NTG to więcej niż zwykły mikrofon – to Twój niezawodny partner w każdej sytuacji nagraniowej. Jego wszechstronność sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w profesjonalnym studio, jak i w domowym zaciszu. Czy nagrywasz dźwięk do filmów, prowadzisz podcast, grasz w gry, czy uczestniczysz w rozmowach online – VideoMic NTG zawsze zapewni Ci dźwięk najwyższej jakości. Jego uniwersalność sprawia, że możesz go używać zarówno z aparatem, smartfonem, jak i jako stacjonarny mikrofon.

Najwyższa jakość
VideoMic NTG łączy w sobie elegancki design z solidnością wykonania. Lekki (94 g) i poręczny, z nowoczesnym, matowym wykończeniem i wytrzymałym korpusem z aluminium, ten mikrofon gwarantuje nie tylko doskonały wygląd, ale i długotrwałą niezawodność. Wyposażony w zintegrowane mocowanie antywstrząsowe Rycote Lyre, zapewnia doskonałą izolację od czynników zewnętrznych i eliminuje niechciane wibracje. Wykonany z trwałego termoplastiku, Rycote Lyre jest odporny na złamania i uginanie, co zapewnia stabilność i czystość dźwięku w każdych warunkach.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 35 Hz - 18 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 24 bit |
| Czułość | -26 dB |
| Impedancja | 10 Om |
| Szumy | 79 dBA |
| Zakres dynamiki | 105dB |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.), USB-C (1 szt.) |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 350mAh |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 171 x 21,6 x 21,6 mm |
| Waga | 94 g |
| Dodatkowe informacje | 3-stopniowy filtr górnoprzepustowy, bezstopniowa regulacja wzmocnienia, lampka ostrzegawcza dB, mocowanie Rycote Lyre |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel SC10, kabel USB, osłona przeciwwietrzna, uchwyt antywstrząsowy, uchwyt do kamery SM7-R |
| Kod sklepu (SKU) | VIDEOMIC NTG |
| Kod producenta (EAN) | 698813006618 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.