towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon Rode VideoMic GO II
VideoMic GO II został zaprojektowany tak, aby przechwytywanie niesamowitego dźwięku było niezwykle proste. Ultra lekki i kompaktowy, z potężnymi funkcjami, które są proste w użyciu, jest idealny do wszystkich form tworzenia treści za pomocą aparatu, smartfona lub tabletu czy komputera. Nadszedł czas, aby przenieść swoje treści na wyższy poziom.

Streamuj i nagrywaj bez przeszkód
Nie musisz być ekspertem audio, aby uzyskiwać niesamowity dźwięk. VideoMic GO II wykonuje całą ciężką pracę za Ciebie. Wyposażony w tę samą technologię pierścieniowej rurki liniowej, co mikrofony VideoMic NTG i NTG5, zapewnia bogaty, pełny dźwięk, który jest doskonałym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań nagraniowych. Jest to mikrofon wysoce kierunkowy, co oznacza, że skupia się na tym, na co jest skierowany, jednocześnie redukując szumy tła, co daje krystalicznie czysty, profesjonalny dźwięk z łatwością.
Kompaktowy o niezrównanej sile
Ważący zaledwie 89 gramów VideoMic GO II jest wystarczająco kompaktowy i lekki, aby zabrać go ze sobą gdziekolwiek jesteś. Idealny do użytku z kompaktowymi kamerami, przenośnymi zestawami nagraniowymi lub na biurku jako mikrofon USB do przechwytywania wysokiej jakości dźwięku w dowolnym miejscu. VideoMic GO II nie ma skomplikowanych elementów sterujących ani przełączników i nie potrzebuje baterii, więc możesz zacząć nagrywać już w kilka sekund. Urządzenie bezproblemowo łączy się z kamerami, komputerami, smartfonami i tabletami, zapewniając natychmiastowy profesjonalny dźwięk przy minimalnym zamieszaniu - wystarczy wziąć je do ręki, podłączyć i ruszyć w drogę.

Jeden mikrofon do wielu zastosowań
VideoMic GO II został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach dzisiejszych twórców treści, oferując uniwersalną kompatybilność ze wszystkimi Twoimi urządzeniami. Używaj go ze swoją kamerą w terenie. Współpracuj ze smartfonem lub tabletem, aby uzyskać krystalicznie czyste nagranie w podróży. Wykorzystaj go jako biurkowy mikrofon USB do podcastów, gier i livestreamingu lub rozmów wideo. Niewiarygodna wszechstronność dla maksymalnej kreatywności.

Najlepszy mikrofon USB
Podłączenie VideoMic GO II do komputera zamienia go w pełni funkcjonalny mikrofon USB - idealny do wszystkiego, od podcastów po rozmowy wideo i nadawanie głosu po streaming. Ta przełomowa, oczekująca na patent technologia sprawia, że VideoMic GO II nie przypomina żadnego innego mikrofonu w swojej klasie. Gdy jest używany w trybie USB, wyjście 3,5 mm podwaja się jako wyjście słuchawkowe dla łatwego monitorowania dźwięku i odtwarzania nagrań.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Superkardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -31dB |
| Impedancja | 2000 Om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Szumy | 79 dB |
| Zakres dynamiki | 79 dB |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt.), USB-C (1 szt.) |
| Zasilanie | 5V USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 86 x 70 x 150 mm |
| Waga | 96 g |
| Dodatkowe informacje | Prosta instalacja typu Plug and Play, kompatybilność: Windows, Mac OS |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel miniJack TRRS 3.5 mm - miniJack TRS 3.5 mm, osłona przeciwwietrzna, uchwyt antywstrząsowy |
| Kod sklepu (SKU) | VIDEOMICGOII |
| Kod producenta (EAN) | 698813007899 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.