towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon Rode VideoMic GO
Rode VideoMic GO to lekki i kompaktowy mikrofon kierunkowy, który jest banalnie prosty w użyciu a jednocześnie zapewnia czyste, szczegółowe brzmienie. Przetwornik zamontowano w taki sposób, aby mikrofon rejestrował dźwięki dochodzące z przodu mikrofonu, redukując pozostałe odgłosy otoczenia. To daje pewność, że interesujące Cię źródło dźwięku będzie dobrze odseparowane od hałasów w tle.

System antywstrząsowy Rycote Lyre - bez zbędnych drgań
Zintegrowany uchwyt antywstrząsowy Rycote Lyre skutecznie izoluje mikrofon od zewnętrznych czynników fizycznych, które mogą wywoływać niechciane dźwięki i wibracje w mikrofonie. Mocowanie Lyre skonstruowane jest z jednoczęściowego, trwałego termoplastiku i zapewnia lepsze zawieszenie akustyczne niż tradycyjne rozwiązania elastyczne i nigdy się nie zużywa, nie ugina ani nie łamie.
Nie przegapisz żadnego ujęcia
VideoMic GO nie ma żadnych skomplikowanych przełączników ani ustawień. Mikrofon pobiera zasilanie z wejścia mikrofonowego w Twoim sprzęcie i nie wymaga baterii. Dzięki temu masz pewność, że nigdy nie przegapisz świetnego ujęcia.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Superkardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 10 Hz - 16 kHz |
| Czułość | -35dB, 1 V/Pa (17.80 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB dla 1 kHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 120 dB SPL (dla 1 kHz, 1% THD przy obciążeniu 1 KΩ) |
| Szumy | 34dB-A, A-ważone |
| Rozmiar membrany | 0.50″ |
| Złącza | Jack TRRS 3,5 mm (1 szt.) |
| Zasilanie | Zewnętrzne z gniazda w aparacie / kamerze, wymagane 330 uA @ 2.5 V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 167 x 73 x 79 mm |
| Waga | 73 g |
| Dodatkowe informacje | Zasada działania: liniowy gradientowy, aktywna elektronika: konwerter impedancji JFET, orientacja względem osi: przednia, zintegrowany uchwyt na zimną stopkę z gwintem 3/8″ |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwietrzna |
| Kod sklepu (SKU) | MIKRODVIDMIGO |
| Kod producenta (EAN) | 698813003396 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.