towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon Reporter - idealny do wywiadów
Rode Reporter to specjalistyczny mikrofon przeznaczony do wywiadów i prezentacji w terenie. Wyposażony wielokierunkową kapsułę dynamiczną z pomysłowym wewnętrznym systemem mocującym ograniczającym przenoszenie niskoczęstotliwościowych szumów otoczenia. Dodatkowo jego charakterystyka częstotliwościowa została specjalnie dostosowana do reprodukcji głosu, z uwypukleniem pasma 4 do 10 kHz, dla zwiększenia klarowności i czytelności dialogów.

Rode Reporter - profesjonalne rozwiązania
Rode Reporter charakteryzuje się wielokierunkową charakterystyką, która optymalna do wywiadów, mikrofon może być umieszczony pomiędzy użytkownikiem a osobą, z którą przeprowadza się wywiad, bez potrzeby dostosowywania jego położenia, aby wyraźnie słyszeć obu mówców. Mikrofon Reporter wyposażono w wytrzymały korpus z odlewanego ciśnieniowo stopu aluminium, pokryty matowym, czarnym lakierem. Innowacyjny wielowarstwowy koszyk z siatki działa jak osłona przeciwwietrzna i chroni mikrofon przed hałasem z otoczenia bez konieczności stosowania piankowej osłony przeciwwietrznej.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Charakterystyka kierunkowości | Wielokierunkowa |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 70 Hz - 15 kHz |
| Czułość | -56 dB, 1 V/Pa (12 mV przy 94 dB SPL) +/-2 dB |
| Impedancja | 150 Om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 143 dB SPL |
| Złącza | XLR (1 szt) |
| Zasilanie | Zewnętrzne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 272.5 x 41.5 x 41.5 mm |
| Waga | 256 g |
| Dodatkowe informacje | Metalowa konstrukcja, wielowarstwowa siatka chroniąca przed wiatrem |
| Akcesoria dodatkowe | Pokrowiec, flaga |
| Kod sklepu (SKU) | REPORTER |
| Kod producenta (EAN) | 698813002801 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.