towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon Rode PodMic - sposób na profesjonalny dźwięk w podcastach
Rode PodMic to znakomitej jakości mikrofon dynamiczny zoptymalizowany do rejestracji ludzkiego głosu. To doskonały wybór dla ambitnych twórców poszukujących mikrofonu o przystępnej cenie i świetnych właściwościach, aby zapewnić profesjonalną jakość dźwięku do swoich produkcji na YouTube, TikToku i innych kanałach. Wyposażony w symetryczne wyjście XLR jest dostosowany do użytku ze studiem RODECaster Pro i ramieniem nadawczym PSA1, może być również podłączony do szerokiej gamy profesjonalnego sprzętu audio, aby zapewnić dźwięk o nadawczej jakości.

Mikrofon Rode PodMic - stworzony dla nagrywania
Większość podcastów odbywa się w miejscach o niekoniecznie idealnej akustyce - domowych studiach, biurach czy nawet w kuchniach. Mikrofon PodMic posiada dynamiczną kapsułę o kardioidalnej (kierunkowej) charakterystyce, która idealnie zbiera dźwięki z przodu, a jednocześnie redukuje niepożądane odgłosy dobiegające z innych kierunków. PodMic został pieczołowicie dostrojony pod kątem jak najlepszej i najbardziej naturalnej rejestracji ludzkiego głosu. Elegancka obudowa o kompaktowych rozmiarach i wysoka czułość mikrofonu tworzy przyjemny nastrój i pozwala Tobie i Twoim gościom cieszyć się pasjonującą rozmową, a mikrofon może pozostać poza zasięgiem kamery podczas nagrywania wideo.

Rode PodMic - połącz z Rode Caster Pro
Wykorzystaj w pełni wyjątkowe możliwości mikrofonu PodMic i połącz go z potężnym studiem do produkcji podcastów Rode Caster Pro. Wybierz preset mikrofonu PodMic w opcjach audio RODECaster Pro, a automatycznie zostanie zastosowane dopasowane cyfrowe przetwarzanie sygnału, nadając Twojemu głosowi głębię, siłę i odrobinę blasku kojarzoną z audycjami od najlepszych profesjonalnych nadawców.

Rode PodeMic - perfekcyjna konstrukcja mechaniczna
Rode PodeMic zbudowano, tak aby wytrzymał wiele lat intensywnej pracy. Solidna obudowa wykonana z mosiądzu została pokryta odporną na uderzenia, matowo czarną warstwą ceramiczną. Wewnętrzny pop-filtr i siatka o podwójnych oczkach skutecznie redukują rozpraszające oddechy i dźwięczne głoski. Wewnętrzne mocowanie antywstrząsowe pomaga odizolować PodMic od hałasu i wibracji powstających podczas regulacji mikrofonu lub w przypadku przypadkowego uderzenia w stół. Zintegrowany uchwyt dodatkowo izoluje go od szumów o niskiej częstotliwości, które mogłyby negatywnie wpływać na dźwięk.
Mikrofon PodMic - ustaw tak, jak lubisz
PodMic wyposażono w nakrętki po każdej stronie wbudowanego uchwytu, co pozwala szybko ustawić mikrofon we właściwej orientacji i pewnie zablokować jego pozycję. Mikrofon PodMic można też zamontować statywie stołowym lub opcjonalnym na wysięgniku PSA1.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Studyjne |
| Rodzaj przetwornika | Dynamiczny |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | 57.0dB, 1 Volt/Pascal (1.60mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB dla 1kHz |
| Impedancja | 320 Om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 94 dB |
| Złącza | XLR (1 szt) |
| System mocowania | Gwint 3/8" |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 172 x 109 x 62 mm |
| Waga | 937 g |
| Dodatkowe informacje | Metalowa konstrukcja, zasada działania: kapsuła dynamiczna, regulacja pochylenia |
| Kod sklepu (SKU) | RODEPODMIC |
| Kod producenta (EAN) | 698813005567 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.