towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon RODE NTG4
RØDE NTG4+ jest pierwszym mikrofonem z wbudowaną baterią, która zapewnia funkcjonowanie przez co najmniej 150 godzin oraz umożliwia jej ładowanie przez USB. RØDE NTG4+ posiada całkowicie nową kapsułę pojemnościową, wyposażoną w niskoszumową, wysokoczułą i wygodną regulacją barwy i poziomu – obsługiwaną cyfrowo. NTG4+ jest pierwszym mikrofonem z wbudowaną baterią, która zapewnia funkcjonowanie przez co najmniej 150 godzin i jej wygodne ładowanie przez USB.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Superkardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz (włączany filtr górnoprzepustowy przy 75 Hz) |
| Czułość | -32,0 dB, 1V/Pa (25,00mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB przy 1kHz |
| Impedancja | 200 Om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 135 dB SPL (dla 1 kHz, 1% THD przy obciążeniu 1 KΩ) |
| Szumy | Równoważny poziom szumów, A-ważone – 16dB-A |
| Rozmiar membrany | 0,5″ |
| Złącza | XLR |
| Zasilanie | Wewnętrzny akumulator litowy, zapewniający zasilanie przez ponad 150 godzin pracy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 278 x 22 x 22 mm |
| Waga | 176 g |
| Dodatkowe informacje | Orientacja względem osi: przednia, emisyjna jakość dźwięku, niskoszumowy układ, Cyfrowe przełączniki: podbicie wysokich częstotliwości, filtr górnoprzepustowy (Flat/75Hz), tłumik (-10 dB). |
| Akcesoria dodatkowe | Uchwyt RM5, etui ZP1, filtr mikrofonowy, osłona przeciwwietrzna, kabel micro USB |
| Kod sklepu (SKU) | MIKRODNTG4JZ+ |
| Kod producenta (EAN) | 698813004164 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.