towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Profesjonalnej klasy mikrofon Rode NT-USB+
Nagrywaj podcasty, podkłady głosowe, wokale i brzmienie instrumentów do swoich produkcji – Rode NT-USB+ to profesjonalny mikrofon USB, który sprawia, że przechwytywanie dźwięku o jakości studyjnej jest niezwykle proste. Opierając się na dziedzictwie legendarnego NT-USB i nowych innowacyjnych funkcjach, doskonale sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań, od nagrywania muzyki po podcasting i streaming. Zapewniając nieskazitelną jakość dźwięku i intuicyjną obsługę, NT-USB+ sprawi, że będziesz brzmiał jak profesjonalista w kilka sekund. Jest również kompatybilny ze smartfonami i tabletami.

Mikrofon Rode NT-USB+ - studyjny dźwięk w domu
NT-USB+ łączy referecyjną jakość dźwięku profesjonalnego mikrofonu pojemnościowego i wygodę komunikacji przez USB-C, co czyni go idealnym rozwiązaniem do nagrywania dźwięku studyjnego w domu. Wyposażony jest w studyjną kapsułę pojemnościową i charakteryzuje się charakteryzuje się kierunkową kardioidalną charakterystyką. Ten wzór polaryzacji w naturalny i skuteczny sposób tłumi dźwięki z pomieszczenia i koncentruje przechwytywanie dźwięku na tym, co znajduje się bezpośrednio przed mikrofonem. Dzięki temu możesz skutecznie unikać niepożądanych odgłosów, takich jak szum klimatyzacji czy pracującego komputera. NT-USB+ wyposażono w wysokiej klasy obwody, z ultraniskoszumową, wysokowydajną technologią Revolution Preamp - po raz pierwszy wprowadzoną w przełomowej konsoli Caster Pro II, jak również unowocześnioną konwersję analogowo-cyfrową o wysokiej rozdzielczości 24 bity/48 kHz, gwarantującą nieskazitelną jakość dźwięku

Mikrofon Rode NT-USB+ - prosta obsługa, nieograniczone możliwości
Przechwytywanie profesjonalnej jakości dźwięku za pomocą NT-USB+ jest niezwykle proste - wystarczy podłączyć go do komputera, smartfona lub tabletu i można zaczynać. Chcesz przenieść swoje nagrania na wyższy poziom? NT-USB+ posiada potężny wewnętrzny procesor DSP do dodawania zaawansowanego przetwarzania dźwięku APHEX i efektów do głosu, odblokowywany za pomocą bezpłatnego oprogramowania do podcastingu i przesyłania strumieniowego Rode Connect, aplikacji towarzyszącej Rode Central na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, Rode Reporter lub UNIFY. Mikrofon posiada również wyjście słuchawkowe o zerowym opóźnieniu z dedykowanymi regulatorami głośności i miksowania, dzięki czemu można monitorować dźwięk głośno i wyraźnie, bez echa i opóźnień.

Mikrofon Rode NT-USB+ - jesteś gotowy do pracy
Z mikrofonem Rode NT-USB+ otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria, tak abyś mógł od razu przystąpić do nagrywania. W zestawie znajduje się przewód USB-C, wysokiej klasy pop-filtr, który pasuje do podstawy mikrofonu, ustawiając filtr w optymalnej odległości od kapsuły, mocowanie pierścieniowe oraz praktyczny statyw biurkowy. W dowolnej chwili możesz rozbudować swoje studio i wzbogacić mikrofon o dodatkowe akcesoria, na przykład dodatkowe przewody lub ramiona PSA1 lub PSA1+.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 24-bit / 48 kHz |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 118 dB |
| Zakres dynamiki | 97 dB |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.), USB-C (1 szt.) |
| System mocowania | Gwint 3/8" |
| Zasilanie | USB-C, 5V / 500mA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 184 x 62 x 50 mm |
| Waga | 540 g, 730 g (ze wszystkimi akcesoriami) |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-C SC29, pop filtr, mini statyw, uchwyt mikrofonowy |
| Kod sklepu (SKU) | NTUSB+ |
| Kod producenta (EAN) | 698813009893 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.