towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon Rode NT-USB
Nagrywaj podcasty, podkłady głosowe, wokale i brzmienie instrumentów do swoich produkcji za pomocą Rode NT-USB - wyjątkowego mikrofonu USB, który przechwytuje nagrania o studyjnej jakości w domowym studiu lub konfiguracjach mobilnych. Wszystko, czego potrzebujesz to świetny pomysł, pokój i komputer lub urządzenie z systemem iOS. Nagrywając podcasty docenisz kardioidalną charakterystykę kierunkową - która w naturalny sposób ogranicza rejestrację dźwięków z boków i tyłu kapsuły mikrofonu oraz wbudowany filtr pop. Muzycy pokochają funkcję Direct Mix Control, która pomoże im zrównoważyć poziom pomiędzy ich własnym głosem a wcześniej nagranymi instrumentami. W zestawie znajdziesz też wszystkie akcesoria potrzebne do skonfigurowania mikrofonu zaraz po wyjęciu z pudełka.

Kardioidalna charakterystyka kierunkowa
Mikrofon Rode NT-USB charakteryzuje się kierunkową kardioidalną charakterystyką. Ten wzór polaryzacji w naturalny i skuteczny sposób tłumi dźwięki z pomieszczenia i koncentruje przechwytywanie dźwięku na tym, co znajduje się bezpośrednio przed mikrofonem. Dzięki temu możesz skutecznie unikać niepożądanych odgłosów, takich jak szum klimatyzacji czy pracującego komputera.
Wbudowane gniazdo słuchawkowe i bezpośrednia kontrola miksowania
Mikrofon Rode NT-USB jest wyposażony w gniazdo słuchawkowe o zerowym opóźnieniu do monitorowania w czasie rzeczywistym poziomu rejestrowanego sygnału. Ponadto, wygodne pokrętło głośności pozwala szybko ustawić poziom głośności słuchawek. Wreszcie, mikrofon posiada funkcję Direct Mix Control, dzięki czemu można usłyszeć swój głos zrównoważony z wcześniej nagranymi ścieżkami i miksować dźwięk z komputera/iPada z dźwiękiem z wejścia mikrofonowego.
Wybitny dźwięk i elastyczność konfiguracji
Rode NT-USB nagrywa dźwięk z częstotliwością 16 bitów / 48 kHz. Mikrofon jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi aplikacjami do nagrywania na komputerach z systemem Windows i Mac OS, czy Apple iPad. Skorzystaj z ulubionego programu, na przykład Rode Reporter App, GarageBand, Sound Forge Pro lub innej aplikacji do nagrywania, która akceptuje zewnętrzny mikrofon. Do nagrywania głosu nie jest potrzebny przedwzmacniacz, konwertery ani mikser. Współpraca z Apple iPad wymaga odpowiedniego adaptera połączenia USB, takiego jak Apple Camera Connection Kit.
Jesteś gotowy do pracy
Wybierając mikrofon Rode NT-USB otrzymujesz wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia pracy. W zestawie znajduje się przewód USB, wysokiej klasy pop-filtr, który pasuje do podstawy mikrofonu, ustawiając filtr w idealnej odległości od kapsuły, wysokiej jakości uchwyt statywowy ze standardowym gwintem 3/8", uniwersalny statyw biurkowy, oraz futerał do przechowywania mikrofonu, gdy nie jest używany. W dowolnej chwili możesz rozbudować swoje studio i wzbogacić mikrofon o dodatkowe akcesoria, na przykład uchwyt Rode SMR czy osłonę z gąbki WS2.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 16 bit |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB |
| Zakres dynamiki | 96 dB |
| Złącza | Minijack 3,5 mm (1 szt.), USB (1 szt.) |
| System mocowania | Gwint 3/8" |
| Zasilanie | USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 184 x 62 x 50 mm |
| Waga | 520 g |
| Dodatkowe informacje | System mocowania: gwint 3/8", Gwint 5/8", Tripod, mikser dźwięku, odsłuch w czasie rzeczywistym, regulacja głośności, regulacja pochylenia, aktywna elektronika: konwerter impedancji JFET, przetwornik A/D 16bit 48kHz |
| Akcesoria dodatkowe | Kabel USB-B /USB-A, pokrowiec ochronny, pop filtr, tripod, uchwyt mikrofonowy |
| Kod sklepu (SKU) | NTUSB |
| Kod producenta (EAN) | 698813003969 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.