towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon Rode Lavalier GO
Rode Lavalier GO to profesjonalnej klasy, miniaturowy mikrofon krawatowy, przeznaczony dla twórców oczekujących elastyczności i wygody oraz doskonałej jakości rejestrowanego sygnału. Jest szczególnie polecany do wywiadów, produkcji nadawanych na żywo, konferencji, prezentacji i wszelkich innych wystąpień publicznych. Rode Lavalier Go cechuje się dookólną charakterystyką, szerokim pasmem przenoszenia (od 20 Hz do 20 kHz), tworząc nową jakość pośród mikrofonów tego typu.

Uniwersalny mikrofon krawatowy
Dostarczając bogaty, precyzyjny dźwięk, z bardzo płaską charakterystyką częstotliwości oraz dookólną polaryzacją, która zbiera krystalicznie czysty dźwięk ze wszystkich kierunków, Lavalier II oferuje nadzwyczajną wydajność dla wszystkich zastosowań. Lavalier II jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami RØDE, w tym Wireless GO II i AI-Micro. Wyposażono go w złącze blokujące 3,5 mm do użytku z profesjonalnymi systemami mikrofonów bezprzewodowych.
Dyskretny, krystalicznie czysty dźwięk
Idealny do wszystkiego, od prezentacji przed kamerą po podcasting w podróży, Lavalier GO zapewnia profesjonalne rezultaty, które podniosą poziom Twoich treści. Jest wyposażony w filtr pop do minimalizowania spółgłosek wybuchowych i trwały klips montażowy z wbudowanym systemem zarządzania kablami do szybkiego i łatwego montażu na utalentowanym człowieku, zapewniając, że za każdym razem możesz uchwycić krystalicznie czysty dźwięk.
Idealna para
Lavalier GO ma złącze TRS 3,5 mm do podłączania do dowolnego urządzenia z wejściem mikrofonowym 3,5 mm, w tym rejestratorów audio, aparatów fotograficznych, urządzeń mobilnych i komputerów, ale jest zoptymalizowany do użytku z serią RØDE Wireless GO. Wystarczy podłączyć go do nadajnika Wireless GO, aby uzyskać dźwięk o jakości nadawczej w każdej sytuacji.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Krawatowe i reporterskie |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20 kHz |
| Czułość | 35dB (17.8mV @94dB SPL) |
| Impedancja | 3000 Om |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 110 dB SPL |
| Szumy | 67 dB |
| Rozmiar membrany | 4.5 mm |
| Zakres dynamiki | 83dB |
| Złącza | Jack TRS 3,5 mm (1 szt) |
| System mocowania | Klips |
| Zasilanie | Zewnętrzne, 2.7V, przez TRS |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 4.5 x 4.5 x 12 mm |
| Waga | 1 g |
| Dodatkowe informacje | Kabel wzmocniony kevlarem |
| Akcesoria dodatkowe | Pokrowiec, filtr pop, klips do kabla |
| Kod sklepu (SKU) | LAVGO |
| Kod producenta (EAN) | 698813006403 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.
Kacper
Świetne uzupełnienie zestawu bezprzewodowego tej marki. Polecam