Mikrofon pojemnościowy USB-A Boya BY-M100UA
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon Boya BY-M100UA - dla laptopa z Windows i MacOS
Boya BY-M100UA to maleńki, dookólny mikrofon pojemnościowy, który podłącza się bezpośrednio do komputerów Windows i Mac wyposażonych w złącze USB-A. To niezwykle przystępny i prosty sposób, aby nadać Twoim treściom profesjonalny poziom ścieżki audio. Mikrofon dostarcza dynamiczny czysty dźwięk i skutecznie poprawia brzmienie w różnorodnych zastosowaniach: od nagrywania materiałów na vloga, streaming, po wideo konferencje online.

Mikrofon Boya BY-M100UA - obracana głowica
Boya BY-M100UA posiada wysokiej jakości, czułą kapsułę pojemnościową o dookólnej charakterystyce kierunkowej, dzięki czemu mikrofon skutecznie przechwytuje dźwięk ze wszystkich kierunków, podczas nagrania nie musisz więc utrzymywać jednej pozycji przy komputerze. Kapsuła z przetwornikiem może być obracana o 180 stopni, ułatwiając optymalne ustawienie. Mikrofon nie potrzebuje baterii, energię potrzebą do pracy pobiera przez port USB-A. Wbudowany układ A/C przetwarza dźwięk do formatu 16 bit / 48kHz. Boya BY-M100UA charakteryzuje się niskim poziomem szumu, szerokim pasmem przenoszenia od 50 Hz do 18 kHz, aby wierne uchwycić każdy drobny odgłos. Do kompletu dołączono osłonę przeciwwietrzną z pianki, która skutecznie wytłumia szumy i dźwięki z tła, na przykład odgłosy pracy klimatyzacji.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 18 kHz |
| Próbkowanie | 48 kHz / 16 bit |
| Czułość | -36±2dB(0dB=1V/Pa,przy 1KHz) |
| Impedancja | 2200 om |
| Szumy | 65 dB |
| Zakres dynamiki | 36 dB |
| Złącza | USB-A (1. szt.) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 18 x 75 mm |
| Waga | 14.5 g |
| Dodatkowe informacje | Plug-and-Play, głowica obracana o 180 stopni |
| Akcesoria dodatkowe | etui, osłona z pianki |
| Kod sklepu (SKU) | BY-M100UA |
| Kod producenta (EAN) | 6971008027600 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.