Mikrofon pojemnościowy Saramonic Vmic Mini do aparatów i kamer
5
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon kierunkowy Vmic Mini - zadbaj o dobry dźwięk
Saramonic Vmic Mini to znakomite rozwiązanie dla mobilnych twórców wideo, którzy potrzebują przystępnego cenowo i dyskretnego mikrofonu. Vmic Mini oferuje wysokiej jakości dźwięki i komfort obsługi. Ten lekki, ultrakompaktowy mikrofon typu shotgun montuje się bezpośrednio do lustrzanek cyfrowych, aparatów bezusterkowych, kamer wideo lub do smartfonów i tabletów za pomocą opcjonalnego adaptera.
Prosta obsługa
Saramonic Vmic Mini jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Nie potrzebuje baterii, jest zasilany bezpośrednio z podłączonego urządzenia. Nie posiada też żadnych przełączników czy przycisków, możesz natychmiast rozpocząć nagrywanie filmów na YouTube, materiałów na Tik Tok, podcastów czy wywiadów, w domu lub w podróży. Dwa dołączone przewody z wtykiem 3,5 mm, TRS/ TRS i TRS/TRRS, umożliwią prawidłowe podłączenie do kamery lub aparatu oraz smartfona wyposażonego w gniazdo słuchawkowe.
Kierunkowa charakterystyka
W odróżnieniu od większości mikrofonów w kamerach i urządzeniach mobilnych, które przechwytują dźwięk ze wszystkich kierunków, Vmic Mini posiada kardioidalny (kierunkowy) wzorzec odbioru, który skupia przechwytywany dźwięk przed kamerą, pomijając niepożądane odgłosy z otoczenia. Umiejętne zestrojenie i lekkie podbicie pasma przy częstotliwości 8 kHz pozytywnie wpływa na barwę i czytelność dialogów.

Korpus z aluminium
Dzięki lekkiej, precyzyjnie wykonanej obudowie ze stopu aluminium i pasywnemu zasilaniu, Vmic Mini jest idealnym partnerem dla niewielkich aparatów i urządzeń mobilnych. Zintegrowane mocowanie przeciwwstrząsowe skutecznie izoluje mikrofon wibracji, pozytywnie wpływając na klarowność dźwięku i zmniejszenie zniekształceń. Dołączona osłona przeciwwietrzna w kształcie kuli nadaje mikrofonowi Vmic Mini zgrabny i funkcjonalny wygląd, a jednocześnie chroni przed żywiołami i doskonale blokuje szum wiatru.
Wszechstronne opcje montażu
Zintegrowane, mocowanie typu zimna stopka pasuje do każdego aparatu ze stopką akcesoriów. Dodatkowo posiada ono gwint 1/4" dzięki czemu można przymocować mikrofon do gimbala, statywu, wysięgnika a nawet niektórych modeli lamp pierścieniowych. Dzięki swoim miniaturowym rozmiarom Vmic Mini doskonale nadaje się do montażu na telefonie za pomocą dowolnego adaptera z zimną stopką.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 75 Hz - 20 kHz |
| Czułość | - 35+/- 3 dB (0 dB = 1V/Pa, przy 1 kHz) |
| Impedancja | 200 ohm |
| Szumy | Stosunek sygnału do szumu: 75 dB SPL |
| Złącza | mini Jack 3,5 mm |
| System mocowania | Gwint 1/4" |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 62 x 117 x 19 mm |
| Waga | 69 g |
| Dodatkowe informacje | Maksymalny poziom wejścia SPL: f= 1 kHz, THD < 5 % (105 dB) |
| Akcesoria dodatkowe | Piankowa osłona przeciwwietrzna, przewód mini Jack 3,5 mm TRRS/ mini Jack 3,5 mm TRS, przewód mini Jack 3,5 mm TRS/ mini Jack 3,5 mm TRS |
| Kod sklepu (SKU) | SR0769 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008026078 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.