Mikrofon pojemnościowy Rode NT1 5th Gen srebrny
5
towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon pojemnościowy RODE NT1 5th Gen srebrny
Mikrofon RODE NT 1 5th Gen to coś dla fanów zarówno klasyki, jak i innowacji. To wyjątkowy mikrofon studyjny oparty na brzmieniu modelu RØDE NT1. Jest kontynuacją serii, która od lat cieszy się popularnością wśród zawodowców. Co nowego czeka na nas w wersji 5th Gen? Między innymi wyjście Dual Connect firmy RØDE, które pozwala na korzystanie z złącza XLR lub USB, rewolucyjne 32-bitowe zmiennoprzecinkowe wyjście cyfrowe, a wszystko to wciąż oferując niezawodną jakość dźwięku.
Klasyczne brzmienie na najwyższym poziomie
Wyjście cyfrowe NT1 5th Gen posiada niskoszumowy przedwzmacniacz o wysokim poziomie wzmocnienia RØDE Revolution Preamp™ i konwersję analogowo-cyfrową w wysokiej rozdzielczości (do 192 kHz) dla uzyskania najwyższej czystości dźwięku. Wbudowany procesor DSP APHEX® pozwala użytkownikom na wykorzystywanie zaawansowanego przetwarzania dźwięku do nagrań, w tym kompresora, bramki szumów, dwustopniowego filtra górnoprzepustowego oraz legendarnych efektów Aural Exciter™ i Big Bottom™.
Za pośrednictwem dodanych przez RØDE aplikacji, RØDE Central i RØDE Connect, dostępne są dwa różne tryby przetwarzania: intuicyjny edytor VoxLab™ z prostą regulacją Depth, Sparkle i Punch, dzięki któremu niezwykle łatwo ustawić idealne brzmienie, lub zaawansowany edytor, który oferuje szczegółowe ustawienia każdego parametru dla precyzyjnego przetwarzania. Użytkownicy mogą podłączyć do jednego komputera do ośmiu mikrofonów NT1 5th Gen w celu nagrywania wielościeżkowego, również w systemach operacyjnych Windows, korzystając ze specjalnego sterownika ASIO firmy RØDE.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Studyjne |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz - 20000 Hz |
| System mocowania | Gwint 1/4" |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 52 x 52 x 189 mm |
| Waga | 308 g |
| Kod sklepu (SKU) | RODENT1GEN5 |
| Kod producenta (EAN) | 698813010523 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.