towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon konferencyjny Boya BY-MC2 - świetny dźwięk w Twoim biurze
Mikrofon konferencyjny Boya BY-MC2 to nieoceniona pomoc dla osób prowadzących wideokonferencje. Lekki, wytrzymały i kompaktowy mikrofon o kardioidalnej charakterystyce kierunkowej został wyposażony w trzy kapsuły audio, które efektywnie zbierają dźwięk w promieniu około 2 metrów z pokryciem 180°. Wysoka czułość i pasmo przenoszenia 35Hz - 18KHz zapewniają czysty i klarowny dźwięk, tak potrzebny w spotkaniach online.
Mikrofon Boya BY-MC2 - prosty, solidny i skuteczny
Mikrofon konferencyjny BY-MC2 podłączysz do dowolnego komputera stacjonarnego lub laptopa z systemem Windows lun MacOS. Nie wymaga sterowników i baterii. Wbudowane gniazdo słuchawkowe miniJack umożliwia monitorowanie dźwięku odbieranego przez mikrofon. Boya BY-MC2 charakteryzuje się poręczną wytrzymałą obudową, kapsuły chronione są przez solidną, ażurową pokrywę z aluminium - mikrofon na pewno wytrzyma wiele lat intensywnej eksploatacji. Do zestawu dołączono kabel USB / mini-USB o długości 2 metrów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Komputerowe |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 35 Hz - 18 kHz |
| Czułość | -42dB+/-1dB/0dB=1V/Pa@1kHz |
| Impedancja | 300 om |
| Złącza | Mini USB (1 szt.), Minijack 3.5 mm (1 szt.) |
| Zasilanie | USB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 117 x 97 x 24 mm |
| Waga | 250 g |
| Dodatkowe informacje | Zakres zbierania: 180 stopni, osłona z aluminium, dioda LED |
| Akcesoria dodatkowe | Instrukcja obsługi, kabel miniUSB -USB-A |
| Kod sklepu (SKU) | BY-MC2 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008020830 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.