towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Mikrofon kierunkowy Boya BY-BM3011 - dla ambitnych vlogerów
Boya BY-BM3011 to znakomity mikrofon kondensatorowy o charakterystyce kardioidalnej (kierunkowej), przeznaczony do współpracy z kamerami wideo, aparatami, czy smartfonami. Urządzenie oferuje naturalny, wyrazisty dźwięk, przy zachowaniu dużej mobilność i prostoty użytkowania. Idealnie nadaje się dla wymagających Youtuberów i Vlogerów.

Dobry dźwięk - to takie proste
Połączenie mikrofonu z urządzeniem rejestrującym realizowane jest za pomocą przewodu mini Jack - mini Jack. Mocowanie mikrofonu wyposażone zostało w skuteczny system tłumiący drgania. Wbudowane mocowanie statywowe 1/4” pozwala zamocować mikrofon także na statywach, wysięgnikach i innych mocowaniach fotograficznych. Zestaw zawiera piankową i futrzaną osłonę przeciwwiatrową, które pomagają zmniejszyć głośność szumu wiatru podczas nagrywania dialogu.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Kamery i aparaty |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Kardioidalna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 38 Hz - 20 kHz |
| Czułość | -30 ± 3dB (0dB = 1 V / Pa @ 1 KHz) |
| Impedancja | 100 om |
| Szumy | 75 dB |
| Złącza | Jack TRRS 3,5 mm (1 szt.), Jack TRS 3,5 mm (1 szt.) |
| Zasilanie | AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 12.9 x 8.7 x 4.1 cm |
| Waga | 70.5 g |
| Kod sklepu (SKU) | BY-BM3011 |
| Kod producenta (EAN) | 6971008023848 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.