towar niedostępny
Dostępny
Opis
Mikrofon krawatowy Comica CVM-V01SP - prosty sposób na lepszy dźwięk
Mikrofon Comica CVM-V01SP to kompaktowy mikrofon lavalier z wtykiem mini Jack TRRS. Przeznaczony do współpracy ze smartfonami i cyfrowymi dyktafonami, umożliwia nagrywanie dźwięku o wyraźnie lepszej jakości niż w przypadku wewnętrznych mikrofonów. Idealnie sprawdzi się przy rejestracji wywiadów czy tworzeniu podcastów.

Mikrofon lavalier Comica CVM-V01SP - charakterystyka dookólna
Mikrofon krawatowy Comica CVM-V01SP charakteryzuje się dookólną charakterystyką - zbiera dźwięk jednakowo z każdej strony, dzięki temu można go przypiąć w dyskretnym miejscu i nie przejmować się precyzyjnym ustawieniem kapsuły. To doskonały wybór, gdy chcesz zapisać dźwięk dobiegający z każdego kierunku, na przykład rozmowę kilku osób lub brzmienie rozstawionych po pomieszczeniu instrumentów.

Mikrofon Comica CVM-V01SP - solidna konstrukcja
Mikrofon Comica CVM-V01SP wyposażono w obudowę z metalu i wytrzymały klips mocujący, który pozwala dyskretnie przypiąć go do ubrania w wygodnym dla użytkownika miejscu. Na kapsułę mikrofonu można założyć piankową osłonę przeciwwietrzną redukującą szumy spowodowane wiatrem. Zintegrowany przewód o długości 250 cm jest zakończony pozłacanym wtykiem mini Jack TRRS 3.5 mm.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Smartfony |
| Rodzaj przetwornika | Pojemnościowy |
| Charakterystyka kierunkowości | Dookólna |
| Rodzaj łączności | Przewodowa |
| Pasmo przenoszenia | 50 Hz - 20 kHz |
| Czułość | 35 dB (+/-3 dB) |
| Szumy | 68 dB SPL |
| Zakres dynamiki | 114 dB |
| Złącza | mini Jack TRRS 3,5 mm |
| System mocowania | Klips |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria dodatkowe | Osłona przeciwwietrzna z gąbki |
| Kod sklepu (SKU) | V01SP |
| Kod producenta (EAN) | 6971120981552 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.