Magnetyczny statyw Joby GorillaPod Magnetic Mini
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Joby GorillaPod Magnetic Mini
Uchwyt został zaprojektowany do urządzeń o maksymalnej wadze 325 g i gwincie 1/4" np. kamerka GoPro, aparaty point-and-shoot, projektor Pico czy oświetlenie. Jest lekki i mały, dlatego z łatwością zmieści się nawet w kieszeni.

Magnetyczny statyw serii GorillaPod
Ponadto zginane nogi i plastyczne stopki zakończone neodymowymi magnesami statywu, zapewniają stabilność nie tylko na nierównej powierzchni, ale również umożliwiają przymocowanie go do metalowych przedmiotów.
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Nie |
| Udźwig | Do 1 kg |
| Wysokość maksymalna | 9,5 cm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Waga | 0,03 kg |
| Kod sklepu (SKU) | JB01504 |
| Kod producenta (EAN) | 817024015046 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.