Magnetyczny statyw Joby GorillaPod Magnetic 325
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Joby GorillaPod Magnetic 325
Zginane nogi i plastyczne stopki zakończone neodymowymi magnesami statywu, zapewniają stabilność nie tylko na nierównej powierzchni, ale również umożliwiają przymocowanie go do metalowych przedmiotów.

Streamuj i vloguj ze statywem GP
Streamuj i prowadź wideoblgi, ustawiając nóżki uchwytu tak, aby utworzyły seflie stick. Został on zaprojektowany do urządźeń o maksymalnej wadze 325 g i gwincie 1/4" np. kamerki GoPro, aparatów point-and-shoot, projektorów Pico czy oświetlenia. Jest lekki i mały, dlatego z łatwością zmieści się nawet w kieszeni.

Specyfikacja
| Przeznaczenie | Fotografia |
| Głowica w zestawie | Tak |
| Udźwig | Do 1 kg |
| Wysokość maksymalna | 17,5 cm |
| Materiał | ABS |
| Waga | 62 g |
| Dodatkowe informacje | Przeznaczony do urządźeń o maksymalnej wadze 325 g, np. kamerka GoPro, Może posłużyć jako selfie stick |
| Kod sklepu (SKU) | JB01506 |
| Kod producenta (EAN) | 817024015060 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.