towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Prostaff P7 8x30 - kompaktowa lornetka z doskonałą optyką
Nikon Prostaff P7 8x30 to poręczna lornetka z pryzmatami dachowymi. Spektakularne, bardzo szerokie pole widzenia z 8-krotnym powiększeniem ujawnia więcej szczegółów sceny i zapewnia stabilność obserwacji, co doskonale sprawdza się przy śledzeniu poruszających się ptaków, dzikich zwierząt i samolotów. Wyspecjalizowana optyka Nikon i wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne i dielektryczne zwiększają jasność i wyrazistość obrazu. Wypełniona azotem lornetka Prostaff P7 8x30 jest wodoodporna, mgłoodporna i wyjątkowo wytrzymała, a jednocześnie na tyle mała, że bez trudu zmieści się w każdej torbie, czy plecaku.
Lornetka Nikon Prostaff P7 8x30 - niesamowity, wyrazisty obraz
Lornetka Nikon Prostaff P7 8x30 z pryzmatami dachowymi i obiektywami o średnicy 30mm zapewnia doskonałej jakości obraz o powiększeniu 8x. Soczewki i pryzmaty z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi oraz przyjazna dla środowiska dielektryczna wielowarstwowa powłoka o wysokiej refleksyjności na pryzmatach zapewniają wyjątkową jasność i naturalne kolory. Pryzmaty dachowe pokryto powłoką korygującą przesunięcia fazowe, aby uzyskać wysoce kontrastowy obraz, a do wykonania wszystkich elementów optycznych użyto ekologicznego szkła niezawierającego ołowiu i arsenu. Zarówno soczewki obiektywu, jak i okularu pokryte są powłoką hydrofobową i olejoodporną. Wystarczy zetrzeć wilgoć, odciski palców i smugi.
Lornetka Nikon Prostaff P7 8x30 - szerokie pole widzenia i powiększenie 8X
Z Nikon Prostaff P7 8x30 nie ominie Cię żadna ważna scena. Atutem tej kompaktowej lornetki jest szerokie pole widzenia (152m na dystansie 1000m) co ułatwia lokalizowanie i śledzenie obiektów które poruszają się z dużą prędkością lub w nieprzewidywalny sposób.
Lornetka Nikon Prostaff P7 8x30 - znakomita ergonomia
Konstrukcja lornetki Nikon Prostaff P7 8x30 charakteryzuje się dużym odsunięciem źrenicy wyjściowej (15.4 mm), co zapewnia wyjątkowy komfort obserwacji w okularach. Wielostopniowo regulowane obrotowo-przesuwne gumowe muszle oczne ułatwiają z kolei przystawienie lornetki do oczu w odległości odpowiedniej dla dobrego widzenia osobom nie korzystającym z okularów. Pierścień korekcji dioptrii na prawym tubusie umożliwia precyzyjne korygowanie ostrości z uwzględnieniem różnicy widzenia pomiędzy oczami. Można też zablokować wybrane ustawienia, co jest pomocne, gdy z lornetki korzysta jednocześnie kilka osób.
Lornetka Nikon Prostaff P7 8x30 - lekka, pancerna i odporna na przygody
Nikon Prostaff P7 8x30 jest stworzona dla osób żądnych przygód. Pokryty gumą korpus lornetki wykonano z poliwęglanu wzmocnionego włóknem szklanym, wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, można więc z niej korzystać w deszczu, na śniegu, podczas wędkowania - gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja pasja. Lornetka Prostaff wytrzyma nawet zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 10 minut!

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 30 mm |
| Kątowe pole widzenia | 8.7° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 3.8 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 2.5 mm |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 125 x 130 x 52 mm |
| Waga | 485 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA920SA |
| Kod EAN | 4580130921469 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.