towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Prostaff P7 10x42 - jasna lornetka z doskonałą optyką
Nikon Prostaff P7 10x42 to zaawansowana lornetka z pryzmatami dachowymi, dzieki której możesz być bliżej ptaków, dzikich zwierząt i samolotów - nawet po zachodzie słońca. Powiększenie 10x i pełnowymiarowe obiektywy o średnicy 42 mm zbierają maksimum światła, zapewniając spektakularny widok. Najwyższej klasy optyka Nikon i wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne i dielektryczne zapewniają ostry obraz i żywe, naturalnie odwzorowane kolory. Wypełniona azotem lornetka Prostaff P7 10x42 jest wodoodporna, mgłoodporna i wyjątkowo wytrzymała, a jednocześnie wystarczająco kompaktowa, że bez trudu zmieści się w każdej torbie lub plecaku.
Lornetka Nikon Prostaff P7 10x42 - klarowny obraz o wysokiej jasności
Lornetka Nikon Prostaff P7 10x42 z pryzmatami dachowymi i obiektywami o średnicy 42mm zapewnia perfekcyjny, jasny obraz o powiększeniu 10x. Soczewki i pryzmaty z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi oraz przyjazna dla środowiska dielektryczna wielowarstwowa powłoka o wysokiej refleksyjności na pryzmatach zapewniają wyjątkową jasność i naturalne kolory. Pryzmaty dachowe pokryto powłoką korygującą przesunięcia fazowe, aby uzyskać wysoce kontrastowy obraz, a do wykonania wszystkich elementów optycznych użyto ekologicznego szkła niezawierającego ołowiu i arsenu. Zarówno soczewki obiektywu, jak i okularu pokryte są powłoką hydrofobową i olejoodporną. Wystarczy zetrzeć wilgoć, odciski palców i smugi.
Nikon Prostaff P7 10x42 - szerokie pole widzenia i 10-krotne powiększenie
Z Nikon Prostaff P7 10x42 nie przeoczysz żadnego zdarzenia, nawet w świetle księżyca. Wysoka jasność i fenomenalnie szerokie pole widzenia (122m na dystansie 1000m) ułatwiają lokalizowanie i śledzenie obiektów które poruszają się z dużą prędkością lub w nieprzewidywalny sposób.
Lornetka Nikon Prostaff P7 10x42 - komfort i ergonomia
Konstrukcja lornetki Nikon Prostaff P7 10x42 charakteryzuje się dużym odsunięciem źrenicy wyjściowej (15.7 mm), co gwarantuje wygodę obserwacji w okularach. Wielostopniowo regulowane obrotowo-przesuwne gumowe muszle oczne ułatwiają z kolei przystawienie lornetki do oczu w odległości odpowiedniej dla dobrego widzenia osobom nie korzystającym z okularów. Pierścień korekcji dioptrii na prawym tubusie umożliwia precyzyjne korygowanie ostrości z uwzględnieniem różnicy widzenia pomiędzy oczami.Można też zablokować wybrane ustawienia, co jest pomocne, gdy z lornetki korzysta jednocześnie kilka osób.
Nikon Prostaff P7 10x42 - lornetka dla podróżników
Nikon Prostaff P7 10x42 jest idealnym wyborem dla osób żądnych przygód. Pokryty przyjemną w dotyku gumową powłoką korpus lornetki wykonano z poliwęglanu wzmocnionego włóknem szklanym, wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, można więc z niej korzystać w deszczu, na śniegu, podczas obserwacji zwięrząt w porannej mgle - gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja pasja. Lornetka Prostaff wytrzyma nawet zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 10 minut!

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 4.2 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 3 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 150 x 130 x 55 mm |
| Waga | 600 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA923SA |
| Kod EAN | 4580130921520 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.