towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Prostaff P3 8x42 - jasna lornetka na każdą okazję
Nikon Prostaff P3 8x42 to poręczna lornetka z pryzmatami dachowymi. Powiększenie 8x pozwala dostrzec szczegóły z dużej odległości, a pełnowymiarowe obiektywy o średnicy 42 mm przepuszczają dużą ilość światła, dla uzyskania jasnego wyraźnego widoku, nawet gdy światło dzienne zanika. Prostaff P3 jest doskonałym wyborem do obserwacji ptaków, zwiedzania ciekawych zakątków świata, imprez sportowych i koncertów oraz wielu innych zastosowań. Wypełniona azotem lornetka Prostaff P3 8x42 jest wodoodporna, mgłoodporna i odporna na uszkodzenia, a jednocześnie wystarczająco kompaktowa, aby z łatwością zmieścić się w każdej torbie, czy plecaku.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x42 - jasny obraz o wiernych kolorach
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x42 z pryzmatami dachowymi i pełnowymiarowymi obiektywami o średnicy 42mm zapewnia ostry, jasny obraz o powiększeniu 8x. Soczewki i pryzmaty z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi oraz wysokorefleksyjna powłoka pryzmatów ze stopu srebra o wysokim współczynniku odbicia, sprawiają, że do oczu dociera więcej widzialnego spektrum światła, pozytywnie wpływając na odwzorowanie barw i przejrzystość obrazu w różnorodnych warunkach. We wszystkich soczewkach i pryzmatach wykorzystano ekologiczne szkło bez domieszki arsenu i ołowiu.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x42 - szerokie pole widzenia i powiększenie 8X
Z Nikon Prostaff P3 8x42 zobaczysz każdy detal, nawet gdy zachodzi już słońce. Zaletami tej kompaktowej lornetki są wysoka jasność i szerokie pole widzenia (126m na dystansie 1000m) co ułatwia lokalizowanie i śledzenie obiektów które poruszają się z dużą prędkością lub w nieprzewidywalny sposób. Nikon Prostaff P3 8x42 jest także bardziej odporna na drgania rąk, dzięki czemu zapewnia stabilny, wyraźny obraz.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x42 - duży odstęp źrenicy wyjściowej
Ogromną zaletą lornetki Nikon Prostaff P3 8x42 jest duże odsunięcie źrenicy wyjściowej (20.2 mm), co wpływa na fantastyczną wygodę obserwacji w okularach. Wielostopniowo regulowane obrotowo-przesuwne gumowe muszle możesz schować lub wysunąć do odpowiedniej pozycji, gdy nie korzystasz z okularów.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x42 - dla aktywnych eksploatorów
Podziwianie kozic na zaśnieżonych zboczach, wędrówka po pustyni, rockowy koncert w deszczu? Nikon Prostaff P3 8x42 jest stworzona do aktywnego poznawania świata. Pokryty gumą korpus lornetki wykonano z poliwęglanu wzmocnionego włóknem szklanym, wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, można więc z niej korzystać w deszczu, na śniegu i w pyle. Nawet wyjście z rozgrzanego samochodu w mroźny, zimowy wieczór nie spowoduje zaparowania soczewek. Lornetka Prostaff wytrzyma nawet zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 10 minut!

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7.2° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5.3 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 3 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 152 x 130 x 54 mm |
| Waga | 575 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA932YA |
| Kod EAN | 4580130921605 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.