towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Prostaff P3 8x30 - rozpocznij przygodę
Nikon Prostaff P3 8x30 to poręczna lornetka z pryzmatami dachowymi. Spektakularne, bardzo szerokie pole widzenia z 8-krotnym powiększeniem ujawnia więcej szczegółów sceny i zapewnia stabilność obserwacji, co doskonale sprawdza się przy śledzeniu poruszających się ptaków, dzikich zwierząt i wydarzeń sportowych. Niezależnie od obserwowanego obiektu, ujrzysz go w pełnym zbliżeniu i najdrobniejszych detalach. Wypełniona azotem lornetka Prostaff P3 8x30 jest wodoodporna, mgłoodporna i odporna na uszkodzenia, a jednocześnie na tyle mała, że bez trudu zmieści się w każdej torbie, czy plecaku.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x30 - klarowny obraz o naturalnych kolorach
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x30 z pryzmatami dachowymi i obiektywami o średnicy 30mm zapewnia doskonałej jakości obraz o powiększeniu 8x. Soczewki i pryzmaty z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi oraz wysokorefleksyjna powłoka pryzmatów ze stopu srebra o wysokim współczynniku odbicia, sprawiają, że do oczu dociera więcej widzialnego spektrum światła, pozytywnie wpływając na odwzorowanie barw i przejrzystość obrazu w różnorodnych warunkach. We wszystkich soczewkach i pryzmatach wykorzystano ekologiczne szkło bez domieszki arsenu i ołowiu.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x30 - szerokie pole widzenia i powiększenie 8X
Gdy podziwiasz spektakl ulicznego teatru lub obserwujesz bawiące się na polanie zwierzęta, szerokie pole widzenia ułatwia podążanie wzrokiem za obiektem - z Nikon Prostaff P3 8x30 nie przeoczysz żadnego istotnego zdarzenia. Atutem tej poręcznej lornetki jest szerokie pole widzenia (152m na dystansie 1000m) co ułatwia lokalizowanie i śledzenie obiektów które poruszają się z dużą prędkością lub w nieprzewidywalny sposób.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x30 - duży odstęp źrenicy wyjściowej
Ogromną zaletą lornetki Nikon Prostaff P3 8x30 jest duże odsunięcie źrenicy wyjściowej (15.4 mm), co wpływa na fantastyczny komfort obserwacji w okularach. Wielostopniowo regulowane obrotowo-przesuwne gumowe muszle możesz schować lub wysunąć do odpowiedniej pozycji, gdy nie korzystasz z okularów.
Lornetka Nikon Prostaff P3 8x30 - na każdą pogodę
Pokazy lotnicze, wędrówka po bagnach, rockowy koncert na stadionie? Nikon Prostaff P3 8x30 przetrwa każdą intensywną przygodę. Pokryty gumą korpus lornetki wykonano z poliwęglanu wzmocnionego włóknem szklanym, wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, można więc z niej korzystać w deszczu, na śniegu i w pyle. Nawet wyjście z rozgrzanego samochodu w mroźny, zimowy wieczór nie spowoduje zaparowania soczewek. Lornetka Prostaff wytrzyma nawet zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 10 minut!

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 30 mm |
| Kątowe pole widzenia | 8,7° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 3.8 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 2.5 mm |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 125 x 130 x 52 mm |
| Waga | 475 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA930YA |
| Kod EAN | 4580130921568 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.