towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Prostaff P3 10x42 - jasna lornetka na każdą wycieczkę
Nikon Prostaff P3 10x42 to lekka, kompaktowa lornetka z pryzmatami dachowymi. Powiększenie 10x pozwala dostrzec najdrobniejsze detale z dużej odległości - teraz możesz być bliżej ptaków, dzikich zwierząt i samolotów - nawet po zachodzie słońca. Pełnowymiarowe obiektywy o średnicy 42 mm przepuszczają dużą ilość światła, dla uzyskania jasnego, wyraźnego widoku w dowolnych okolicznościach. Wypełniona azotem lornetka Prostaff P3 10x42 jest wodoodporna, mgłoodporna i odporna na uszkodzenia, a jednocześnie wystarczająco kompaktowa, aby zabrać ją na długą wycieczkę w nieznane.
Lornetka Nikon Prostaff P3 10x42 - jasny obraz o naturalnych barwach
Lornetka Nikon Prostaff P3 10x42 z pryzmatami dachowymi i pełnowymiarowymi obiektywami o średnicy 42mm zapewnia ostry, jasny obraz o powiększeniu 10x. Soczewki i pryzmaty z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi oraz wysokorefleksyjna powłoka pryzmatów ze stopu srebra o wysokim współczynniku odbicia, sprawiają, że do oczu dociera więcej widzialnego spektrum światła, pozytywnie wpływając na odwzorowanie barw i przejrzystość obrazu w różnorodnych warunkach. We wszystkich soczewkach i pryzmatach wykorzystano ekologiczne szkło bez domieszki arsenu i ołowiu.
Lornetka Nikon Prostaff P3 10x42 - szerokie pole widzenia i powiększenie 10X
Z Nikon Prostaff P3 10x42 zobaczysz każdy detal, nawet gdy zachodzi już słońce. Zaletami tej niewielkiej lornetki są wysoka jasność i szerokie pole widzenia (122m na dystansie 1000m) co ułatwia lokalizowanie i śledzenie obiektów które poruszają się z dużą prędkością lub w nieprzewidywalny sposób.
Lornetka Nikon Prostaff P3 10x42 - duży odstęp źrenicy wyjściowej
Ogromną zaletą lornetki Nikon Prostaff P3 10x42 jest duże odsunięcie źrenicy wyjściowej (15.7 mm), co wpływa na fantastyczną wygodę obserwacji w okularach. Wielostopniowo regulowane obrotowo-przesuwne gumowe muszle możesz schować lub wysunąć do odpowiedniej pozycji, gdy nie korzystasz z okularów.
Lornetka Nikon Prostaff P3 10x42 - dla aktywnych eksploatorów
Podziwianie narciarzy na pokrytych śniegiem zboczach, wędrówka po plaży, rockowy koncert w deszczu? Nikon Prostaff P3 10x42 jest idealna do aktywnego poznawania świata. Pokryty gumą korpus lornetki wykonano z poliwęglanu wzmocnionego włóknem szklanym, wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, można więc z niej korzystać w deszczu, na śniegu i w pyle. Nawet wyjście z rozgrzanego samochodu w mroźny, zimowy wieczór nie spowoduje zaparowania soczewek. Lornetka Prostaff wytrzyma nawet zanurzenie w wodzie na głębokości 1 metra przez 10 minut!

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 15.7 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 3 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 150 x 130 x 54 mm |
| Waga | 585 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA933YA |
| Kod EAN | 4580130921629 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.