towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Prostaff 3S 10x42 – uniwersalna lornetka
Lornetka Nikon Prostaff 3S 10x42 została wyposażona w pryzmaty dachowe BaK-4 pokryte stopem srebra. Pokrycie soczewek wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi zapewnia jasne i wyraźne obrazy o wysokim kontraście z wiernym odwzorowaniem kolorów. Jest wodoodporna do 1 m do 10 min co pozwala użytkować ją w każdych warunkach pogodowych. Jest wypełniona azotem aby nie parowała podczas zmian temperatury. Ma lekką i wytrzymałą obudowę z poliwęglanu oraz duże karbowane pokrętło do ustawiania ostrości. Jest pokryta powłoką z gumy co zapewnia pewny chwyt.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 7° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 4.2 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 3 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 150 x 130 x 52 mm |
| Waga | 575 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA825SA |
| Kod EAN | 4571137588557 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.