towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Monarch 5 20x56 – użytkowanie
Monarch 5 20x56 Nikon, to najpotężniejsza lornetka z serii Monarch. Wyposażona w elementy ze szkła dyspersyjnego oraz pryzmaty dachowe o wysokim współczynniku odbicia z powłoką dielektryczną zapewnia jasne i wyraźne obrazy o wysokim kontraście z dokładnym odwzorowaniem kolorów. Lornetka doskonale sprawdza się w prowadzeniu intensywnych obserwacji obiektów znacznie oddalonych, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dołączony w zestawie adapter TRA-3 w połączeniu ze statywem ułatwia długie obserwacje.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 20x |
| Średnica obiektywu | 56 mm |
| Kątowe pole widzenia | 3.3° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 2.8 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Tak |
| Odporność na zaparowanie | Tak |
| Wypełnienie azotem / argonem | Tak |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 199 x 146 x 67 mm |
| Waga | 1235 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA837SA |
| Kod EAN | 4571137587307 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.