towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Nikon Lornetka Aculon A30 10X25 czarna
Lornetka ACULON A30 jest tak kompaktowa i lekka, że możesz ją zabrać ze sobą wszędzie. Ochronna powłoka gumowa zapewnia pewny i wygodny uchwyt. Większe odsunięcie źrenicy wyjściowej przekłada się na dużo wyższy poziom komfortu. Elementy optyczne ze szkła Eco firmy Nikon gwarantują spokój ducha: wszystkie soczewki i pryzmaty są w 100% wolne od ołowiu i arsenu.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10x |
| Średnica obiektywu | 25 mm |
| Kątowe pole widzenia | 5° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 2.5 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 3 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Nie |
| Wymiary | 122 x 115 x 42 mm |
| Waga | 270 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA808SA |
| Kod EAN | 018208088164 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.