Lornetka Nikon Aculon A211 Model Zoom 10-22x50
0
towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Znakomita jakość optyczna modelu A211 Zoom 10-22x50
Lornetka Nikon Aculon A211 Model Zoom 10-22x50 to fantastyczny wybór dla miłośników dzikiej przyrody, podróży czy lotnictwa. Seria Aculon zapewnia wyjątkową jakość optyki w atrakcyjnej cenie i szeroki wybór lornetek o różnych średnicach obiektywów. Nikon Aculon A211 wykorzystuje pryzmaty w systemie Porro, co przekłada się na szerokie pole widzenia. W konstrukcji optycznej znajdziemy elementy asferyczne, a soczewki pokryto wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi. Duża średnica obiektywów zapewnia wyjątkowo jasny obraz.

Solidna budowa odporna na wstrząsy i uderzenia
Praktycznie cały korpus Aculon A211 Model Zoom 10-22x50 pokrywają wytrzymałe okładziny z gumy, które nie tylko zwiększają odporność na wstrząsy i przypadkowe uderzenia ale przede wszystkim sprawiają, że lornetka nie wyślizguje się z rąk. Duże elementy regulacyjne mają doskonale wyczuwalną fakturę i można je bez trudu obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach. W komplecie z lornetką znajduje się adapter do statywu Nikon.
Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 10-22x |
| Średnica obiektywu | 50 mm |
| Kątowe pole widzenia | 3.8° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | do 5.0 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 15 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 197x197x68 mm |
| Waga | 960 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA818SA |
| Kod EAN | 4571137585136 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.