towar niedostępny
Tymczasowo niedostępny
Opis
Lornetka Nikon Aculon A211 8x42 - ułatwia prowadzenie długotrwałych obserwacji
Klasyczna, porropryzmatyczna lornetka Aculon 8x42, wyposażona jest w asferyczne soczewki w okularach, które skutecznie korygują zniekształcenia na brzegach obrazu. Obrotowo - przesuwne muszle oczne umożliwiają odpowiednie dopasowanie lornetki nawet dla osób w okularach. Trwałość i solidność uzyskana przez wytrzymałą, pokrytą gumą obudowę gwarantuje długie użytkowanie. Dzięki wbudowanemu złączu statywowemu możne bez przeszkód prowadzić długotrwałe obserwacje.

Specyfikacja
| Kolor dominujący | Czarny |
| Powiększenie | 8x |
| Średnica obiektywu | 42 mm |
| Kątowe pole widzenia | 8° |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 5.3 mm |
| Min. odległość ust. ostrości | 5 m |
| Stabilizacja | Nie |
| Wodoodporność | Nie |
| Odporność na zaparowanie | Nie |
| Wypełnienie azotem / argonem | Nie |
| Mocowanie statywu | Tak |
| Wymiary | 145 x 185 mm |
| Waga | 755 g |
| Kod sklepu (SKU) | BAA811SA |
| Kod EAN | 4571137585068 |
| Gwarancja | 24 miesiące (gwarancja producenta) |






Dodanie opinii nie wymaga rejestracji w sklepie internetowym AB Foto. Nie weryfikujemy, czy opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie są moderowane.